Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

SSS front strony 2

loading...

W sobotę tj. 11 marca w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbył się mecz III ligi pomiędzy ITS Jeziorak Iława, a MLKS Borowiak Czersk.

 

 

 

Było to pierwsze takie wydarzenie w Suszu. Na dodatek od razu był to mecz na szczycie trzecioligowych rozgrywek, który dostarczył licznie kibicom zebranym w hali CSiR zarówno z Susza, Gminy Susz oraz Iławy mnóstwo emocji. Mecz został rozegrany w Suszu ponieważ hala sportowo-widowiskowa w Iławie jest w trakcie remontu.

Spotkanie było wyrównane od samego początku. W trakcie pierwszej połowy goście wyszli na delikatne prowadzenie, jednak drużyna Jezioraka potrafiła doprowadzić do remisu. Zespoły schodziły do szatni przy stanie 15:15.

Druga część pojedynku to już lepsza gra iławian w obronie, ale także skuteczniejsza w ataku. Tym razem to ekipa z Czerska musiała gonić wynik, iławianie potrafili jednak zachować zimną krew i wygrać. W pierwszym meczu tych drużyn padł w Czersku remis, tak więc lepszy bilans bezpośrednich pojedynków ma Jeziorak.

Przed ekipą z Iławy pozostały do rozegrania jeszcze trzy spotkania, dwa wyjazdowe (Henri Lloyd Brodnica i Damy Radę Inowrocław) oraz jeden ponownie w hali CSiR w Suszu, a dokładnie 25 marca o godzinie. 17:00. Zapraszamy już teraz wszystkich sympatyków szczypiorniaka.

 

ZDJĘCIA: