Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

SSS front strony 2

Redakcja Gazety Iławskiej w ramach tegorocznego Plebiscytu rozpoczyna głosowanie w trzech kategoriach: Sportowiec, Trener oraz Klub 2019 roku.

 

plebiscyt GI

Zdjęcie uczestników Gali podsumowującej Plebiscyt Sportowy za 2018 rok, Autor zdjęcia: TOMCOLOR (Artur Kijewski)

 

Głosowanie we wszystkich trzech kategoriach rozpoczyna się dziś (wtorek 21 stycznia), a zakończy 7 marca 2020 o godzinie 11.59.
Aktualizowane na bieżąco wyniki będzie można śledzić na portalu Gazety Iławskiej. Zwycięzcy wszystkich kategorii zaproszeni zostaną na Galę, podczas której plebiscyt zostanie podsumowany, a zwycięzcy nagrodzeni.

 

Wśród wielu nominowanych są reprezentanci Miasta oraz Gminy Susz.

 

W kategorii Sportowiec Roku 2019:

3. Mariusz Augustyniak, biegi przeszkodowe (Crossfit team Susz)
4. Jacek Baran, kolarstwo górskie (Epidemia Cyklozy MTB Susz)
5. Kinga Barica, lekka atletyka (CSiR Susz)
12. Hubert Brzuszkiewicz, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
13. Weronika Brzuszkiewicz, lekka atletyka (SP Kamieniec)
15. Hubert Cap, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
18. Dawid Ciężkowski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
19. Dariusz Dalkiewicz, biegi przeszkodowe (Crossfit Team Susz)
20. Jakub Dąbrowski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
24. Maksym Furman, triathlon (UKS TRS Susz)
28. Dawid Goryński, triathlon (UKS TRS Susz)
29. Martyna Górnik, lekka atletyka (CSiR Susz)
36. Milena Igielska, siatkówka (Volley Vasyl Susz)
41. Maciej Jedowski, triathlon (Susz)
43. Hubert Jurkiewicz, kickboxing (Piechotka Team)
44. Emilia Kaca, lekka atletyka (CSiR Susz)
45. Jakub Kacprzak, tenis stołowy (CSiR Susz)
46. Szymon Kaminiecki, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
48. Mikołaj Karski, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
51. Bartosz Kołecki, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
56. Jakub Kozibski, lekka atletyka (SP Piotrkowo)
60. Bartosz Kozikowski, tenis stołowy (CSIR Susz)
61. Michał Lech, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
63. Mateusz Leński, kickboxing (Piechotka Team)
64. Łukasz Luliński, piłka nożna (Unia Susz)
66. Marek Majewski, kolarstwo górskie (Epidemia Cyklozy MTB Susz)
69. Wiktoria Mączkowska, tenis stołowy (ZS Susz)
71. Marta Misiak, biegi (Rozbiegany Susz)
72. Przemysław Misiak, biegi (Rozbiegany Susz)
73. Mateusz Musiński, piłka nożna (Unia Susz)
80. Michał Paliński, lekka atletyka (CSiR Susz)
85. Katarzyna Popławska, lekkoatletyka/biegi przełajowe (ZS Susz)
91. Maksymilian Rutkowski, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
95. Krzysztof Siebert, kolarstwo górskie (Epidemia Cyklozy MTB Susz)
96. Marcel Siemianowski, triathlon (UKS TRS Susz)
97. Paulina Skrzyniarz, lekka atletyka (CSiR Susz)
100. Krystian Staniec, piłka nożna (Unia Susz)
101. Michał Stańczyk, kickboxing (Piechotka Team)
103. Wiktor Szczegielniak, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
106. Julia Szmigiel, lekka atletyka (CSiR Susz)
107. Daniel Szul, triathlon (Ironman Kwidzyn)
108. Kinga Szymaniak, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
110. Andrzej Szysler, lekka atletyka (CSiR Susz)
111. Ksawery Ślusarski, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
112. Amelia Tomczyk, tenis stołowy (CSiR Susz)
113. Hanna Tomczyk, triathlon/pływanie (UKS TRS Susz/Orka Iława)
117. Mariusz Wenderski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
120. Marcel Włodarczyk, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
123. Oskar Zalewski, kickboxing (Piechotka Team Susz)
124. Adam Zaremba, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
128. Michał Żmuda, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)

JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.spr.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

 

W kategorii Trener Roku 2019:

1. Mariusz Augustyniak, biegi przeszkodowe
4. Jarosław Chodowiec, piłka nożna
7. Krzysztof Furmański, piłka nożna
8. Mariusz Gąsior, piłka nożna
16. Wiesław Murawski, piłka nożna
20. Jarosław Piechotka, sztuki walki
24. Hubert Rólkiewicz, szkółka BMX
25. Michał Siejakowski, triathlon
28. Andrzej Szczegielniak, tenis stołowy
30. Andrzej Szysler, lekka atletyka
34. Zbigniew Wasilewski, siatkówka
35. Jakub Wierzchowski, piłka nożna

JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego trenera, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.trn.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu trenerowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

 

W kategorii Klub Roku 2019:

15. MTB Epidemia Cyklozy Susz
18. Orzeł Ulnowo
20. Piechotka Team
21. Rozbiegany Susz
23. Sekcja LA przy CSiR Susz
25. Tęcza Kamieniec
28. UKS TRS Susz
29. Unia Susz
31. Volley Vasyl CSiR Susz

JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na dany klub, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.klb.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu klubowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

 

loading...