Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

SSS front strony 2

Miłośnicy nocnego biegania po raz trzeci zawitali do Susza na kolejną edycję biegu Night Run Susz 2019 na dystansie 10 kilometrów.

nrs 2019 relacja artykul

 

Do Stolicy Polskiego Triathlonu zjechali się zarówno mieszkańcy północnej Polski, ale i debiutantka z Rosji. Nie zabrakło znanych twarzy triathlonu, a taką można uznać mistrza świata IronMan Kona na Hawajach w kategorii wiekowej 45-49 lat z 2017 roku - Marcina Koniecznego znanego jako MKON. Biegacze wyruszyli na trasę o godzinie 21:30. Trasa prowadziła ulicami miasta oraz alejką wokół jeziora Suskiego. Start i metę wyznaczono jak zawsze przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II. Wiemy jak ciężko powtórzyć wynik z przed roku, jednak organizatorzy nie musieli się tym martwić ponieważ w Suszu metę przekroczyło 341 zawodniczek i zawodników. To rekord frekwencji, ale warto zaznaczyć, że chętnych było dużo więcej.

 

W kategorii OPEN mężczyzn wygrał Andrzej Rogiewicz z Grudziądza (Packman Team) z czasem 00:32:56 co jest rekordem trasy, drugi na mętę wbiegł Mariusz Dembowski z Lidzbarka (H+H Polska) (00:33:15), zaś trzeci wyżej wspomniany Marcin Konieczny z Olsztyna (KS Niemaniemogę) (00:33:29). Wśród pań najlepsza była Alicja Misiak z Susza (00:39:00), druga była Natalia Ruchlewicz ze Sztumu (00:39:45), a trzecia Anna Klin ze Skórcza (KS Sokół Zblewo) (00:41:02). Ponadto nagrodzeni zostali zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wszystkie wyniki można zobaczyć pod linkiem: https://wyniki.datasport.pl/results3008/

 

Organizatorzy zawodów czyli CSiR w Suszu oraz Gmina Susz chcieliby podziękować wszystkim zaangażowanym w trzecią edycję Night Run Susz: pracownikom biura zawodów za sprawną opiekę nad zawodnikami, grupie biegowej Rozbiegany Susz przy CSiR za pomoc w biurze zawodów oraz pakowanie pakietów startowych, wolontariuszom za pracę przy punkcie odżywczym i wręczaniu medali, ratownikom medycznym ze Sztumu za opiekę medyczną, Przedszkolu Miejskiemu za przepyszny posiłek regeneracyjny, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu oraz Komisariatowi Policji w Suszu za profesjonalną obstawę ulic Susza, rowerzystom MTB Epidemia Cyklozy za prowadzenie wyścigu i jego zamknięcie, dla sklepu Mobilek Susz, Hotelowi Łabędź z Nowej Wsi, Kiler Paintball Susz za nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek, Zakładowi Usług Komunalnych za przygotowanie trasy. Ponadto chcielibyśmy podziękować mieszkańcom Susza za fantastyczny doping w trakcie zawodów i swoje punkty odżywcze dla zawodników.

 

Kolejna edycja Night Run Susz odbędzie się 18 lipca 2020 r. Już teraz wszystkich zapraszamy!

 

Pełne wyniki zawodów z możliwością wygenerowanie certyfikatu: https://wyniki.datasport.pl/results3008/

 

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/pg/FOSfotografia/photos/?tab=album&album_id=822928184771114

loading...

herb Gminy Susz profil CSiR Susz w serwisie Facebooklogo Suski Ośrodek Kultury logo UKS TRS SuszOrlik przy CSiR Susz Suska Liga FutsaluRozbiegany SuszSekcja LekkoatletycznaCrossfit Team Susz Orzeł UlnowoVolley Vasyl CSiR Susz KS Tęcza KamieniecKS Unia Susz Akademia PIłkarska Młode Talenty Unia Susz