UWAGA!

 

STRONA NIEAKTUALIZOWANA

nowy adres serwisu CSiR Susz: www.csirsusz.pl

 

 


csir stara strona

 

 

 

 

 

PRZERWA W FUNKCJONOWANIU OBIEKTÓW CSIR SUSZ


Do dnia 09.04.2021 wszystkie obiekty

administrowane przez CSiR Susz pozostają zamknięte.

 

WYJĄTEK STANOWIĄ:

Zajęcia dla uprawiających sport w ramach ligi zawodowej.

 

PODSTAWA PRAWNA:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 25.03.2021 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


 

 

Suska Liga Futsalu 2018/19

Wyjątkowo, bo w niedzielę tj. 17 lutego odbyła 17 i 18 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 9 lutego odbyła się 15 i 16 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu zespoły już po raz siódmy spotkały się, aby rywalizować o punkty.

 

W sobotę tj. 2 lutego w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 13 i 14 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. Była to jedna z bardziej ciekawych kolejek, a to ze względu na ciekawe mecze.

W sobotę tj. 26 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 11 i 12 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W tym roku liga wydaje się na prawdę ciekawa, a to za sprawą rozstrzygnięć.

W sobotę tj. 19 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 9 i 10 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. 

W sobotę tj. 15 grudnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyła się 3 i 4 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 8 grudnia odbyła się 1 i 2 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II nie brakowało zaciętych meczów, ale i jednostronnych pojedynków.

loading...

herb Gminy Susz profil CSiR Susz w serwisie Facebooklogo Suski Ośrodek Kultury logo UKS TRS SuszOrlik przy CSiR Susz Suska Liga FutsaluRozbiegany SuszSekcja LekkoatletycznaCrossfit Team Susz Orzeł UlnowoVolley Vasyl CSiR Susz KS Tęcza KamieniecKS Unia Susz Akademia PIłkarska Młode Talenty Unia Susz