SSS front strony 2

"Gramy dla Kai" - pod takim hasłem 2. czerwca w hali CSiR Susz rozegrany zostanie charytatywny turniej piłki nożnej.

 

Kim jest Kaya?

Ta bardzo dzielna dziewczynka jest zawodniczką Akademii Piłkarskiej "Młode Talenty" Unia Susz i mieszka w Suszu. W łutym 2016 roku zdiagnozowano u niej autoimmunologiczne choroby przewlekłe (cukrzycę typu 1 i celiakię). Rodzice, Wojtek i Marta, robią wszystko co w ich mocy, aby pomóc Kai normalnie funkcjonować, a w przyszłości - mamy nadzieję - wyzdrowieć.

Póki co, Kaya wymaga całodobowej kontroli i opieki, która związana jest ze znacznymi kosztami zarówno czasowymi jak i finansowymi.

My jako klub, drużyna i jednak wielka piłkarska rodzina również chcemy pomóc Kai, dlatego zapraszamy wszystkich 2 czerwca na Charytatywny turniej piłki nożnej, który rozegrany zostanie w hali suskiego CSiR.

Wpisowe od drużyny to minium 300 zł (kategoria open). Zapisy telefoniczne lub na miejscu od godziny 8:00. Kontakt: Jarosław Chodowiec - tel. 602-493-428.

Więcej szczegółów wkrótce.

 

kaya artykul

loading...

herb Gminy Susz profil CSiR Susz w serwisie Facebooklogo Suski Ośrodek Kultury logo UKS TRS SuszOrlik przy CSiR Susz Suska Liga FutsaluRozbiegany SuszSekcja LekkoatletycznaCrossfit Team Susz Orzeł UlnowoVolley Vasyl CSiR Susz KS Tęcza KamieniecKS Unia Susz Akademia PIłkarska Młode Talenty Unia Susz