Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Siatkówka - CSIR Pałac Kamieniec

Meczem z SMS Ostróda siatkarze Pałacu Kamieniec zakończyli sezon 2018/2019 w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy, uplasowując się ostatecznie na 9 miejscu na 10 zespołów.

Sezon w III lidze dobiega końca, siatkarze Pałacu Kamieniec zakończą go w najbliższą niedzielę meczem z SMS Ostróda.

W dniach 15-17 lutego w hali suskiego CSiR rozegrany zostanie tradycyjny już turniej piłki siatkowej w wykonaniu oldbojów z kraju i zagranicy.

W meczu 15.kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy w Wilkasach k.Giżycka zespół Pałacu Kamieniec uległ Masurii Volley Giżycko 1:3. Spotkanie było dość wyrównane, zwłaszcza pod względem błędów z obu stron.

W meczu kończącym 14 kolejkę zmagań w III lidze siatkarzy CSiR Pałac Kamieniec odniósł trzecie w obecnym sezonie zwycięstwo pokonując Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1. Mecz rozpoczął się z ok 10-minutowym opóźnieniem.

W niedzielę 09.12.2018r. CSiR Pałac Kamieniec wyjazdowym meczem z Health Revolution Elbląg zakończył zmagania w bieżącym roku.

Siatkarze CSiR Pałac Kamieniec zakończyli I rundę rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej. Ostatnim przeciwnikiem był SMS Ostróda. Mecz rozegrany został w niedzielę 2.12.2018r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 22.

W minioną niedzielę w Suszu swój mecz w ramach 8.kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy rozgrywał zespół CSiR Pałac Kamieniec.

W minioną sobotę zespół reprezentujący powiat iławski w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy CSiR Pałac Kamieniec swój mecz rozgrywał w Lidzbarku Warmińskim z miejscowym Wenglorzem Volley.

O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć. Wiemy nad czym trzeba pracować, by w przyszłości unikać podobnych sytuacji, jakie miały miejsce w tym meczu.