Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W meczu 15.kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy w Wilkasach k.Giżycka zespół Pałacu Kamieniec uległ Masurii Volley Giżycko 1:3. Spotkanie było dość wyrównane, zwłaszcza pod względem błędów z obu stron.

 

palac wenglorz 02.02

 

Poza trzecią partią, w której od początku do końca wynik kontrolowali podopieczni grającego trenera Dawida Suskiego. Niestety w całym meczu mniej, wspomnianych wyżej błędów własnych popełnili gospodarze, dzięki czemu zainkasowali komplet punktów i umocnili się na 4 pozycji w ligowej tabeli. Siatkówka jest jak matematyka, kto popełnia więcej błędów, przegrywa. Nasz zespół zajmuje nadal przedostatnie 9 miejsce i nic nie wskazuje, nawet w przypadku, gdy pozostałe trzy mecze do końca sezonu uda się wygrać, by coś się zmieniło. Tak krótko można podsumować wypad drużyny Pałacu Kamieniec na Mazury.
Kolejny mecz, jeśli nie będzie po drodze żadnych niespodzianek, zespół z Kamieńca rozegra w Suszu, w terminie 23 lub 24 luty, a przeciwnikiem będzie KSD Energoutil Ełk.

KS Masuria Volley Giżycko - Pałac Kamieniec 3:1 (25:22,25:20,19:25,25:22)

Skład Pałacu: Brzeziński, D.Suski, Myśliński, Stanowicki, Olszewski, Cichocki, Papierkiewicz (Libero) oraz Kopaczel, Szulkowski (Libero II), Dziekoński.

Trener Dawid Suski

Kierownik drużyny Piotr Zdzichowski

Sędziowie: Emilia Ustianowska oraz Agnieszka Radawiec (obie Kętrzyn).