Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Meczem z SMS Ostróda siatkarze Pałacu Kamieniec zakończyli sezon 2018/2019 w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy, uplasowując się ostatecznie na 9 miejscu na 10 zespołów.

 

palac sms ostroda

 

W niedzielne popołudnie w hali CSiR w Suszu ok. 30-osobowa grupa kibiców obejrzała pojedynek o przysłowiową "pietruszkę", gdyż sytuacja w tabeli rozstrzygnęła się wcześniej. W drużynie gości zagrało dwóch zawodników, którzy jeszcze w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Pałacu (Mateusz Szymański i Szymon Macyra). Pierwsze dwie partie to dominacja Ostródzian w każdym elemencie gry, natomiast w szeregach naszego zespołu ogromne kłopoty z przyjęciem. W trzeciej odsłonie podopieczni trenera Dawida Suskiego bardzo długo prowadzili kilkoma punktami, lecz końcówka należała do SMSu. Ostatecznie zespół prowadzony przez Michała Michalaka (w przeszłości rozgrywający Pałacu - wówczas pod szyldem Basten Kamieniec) wywiózł z Susza pewne zwycięstwo, przypieczętowując zdobycie brązowego medalu w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej.

 

Mistrzem Warmii i Mazur już wcześniej został po raz 5 z rzędu KPS Gietrzwałd, natomiast tytuł vice mistrzów tym razem przypadł dla zespołu AZS-UWM Olsztyn (juniorzy). Oprócz KPSu na tą chwilę nie wiadomo kto jako drugi będzie reprezentował nasze województwo w dalszym etapie walki o II ligę (juniorzy AZS nie mają teoretycznie potrzeby awansować, gdyż w II lidze jest już zespół o tej samej nazwie złożony ze studentów UWM - wspomniani młodzieżowcy przygotowują się do finałów MP Juniorów, które odbędą się w Dębicy) .
Nasz zespół na 18 rozegranych meczów (właściwie 17, gdyż na 1 z wyjazdów Pałac Kamieniec nie pojechał, przegrał mecz walkowerem) wygrał zaledwie 3. Wspomniane miejsce 9 na 10 nie może w żaden sposób dawać powodów do zadowolenia. Sezon jedynie można uznać za zaliczony, kolokwialnie mówiąc. Przed sezonem, o czym już wspominaliśmy, w drużynie Pałacu zaszło dużo zmian personalnych. Czy to był ostatni sezon reprezentantów naszego powiatu? Czy skład pozostanie ten sam plus potencjalne wzmocnienia? Na odpowiedź na te i wszystkie inne pytania musimy trochę poczekać.

 

Pałac Kamieniec - SMS Ostróda 0:3 (19:25,15:25,23:25).

 

Skład Pałacu: Brzeziński, D.Suski, Myśliński, Stanowicki, Kopaczel, Cichocki, Szulkowski (Libero) oraz Olszewski.

 

Kierownik drużyny: Piotr Zdzichowski

 

Sędziowie: Andrzej Samoszuk (Lubawa) oraz Monika Kobylińska (Ostróda).