Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

1 marca odbędzie się VIII edycja ogólnopolskiego projektu "Tropem Wilczym", w ramach którego odbywa się największy bieg pamięci w Polsce poświęcony Żołnierzom Wyklętym.

 tw 2020 promo

 

Na mapie organizatorów biegu po raz kolejny znalazł się również Susz.

Jako lokalny organizator akcji zapraszamy do udziału w biegu. Do dyspozycji mamy 220 pakietów, które składają się z materiałów promocyjnych organizatora, gadżetów Fundacji Wolność i Demokracja, koszulki pamiątkowej oraz numeru startowego z chipem. Na mecie biegu czekał będzie piękny medal, który będzie 1 z 3 części tworzącej piękną pamiątkę. 

Dystans do przebycia pozostaje niezmienny, w ramach biegu honorowego jest to 1963 m, a w ramach biegu głównego 5km. Przypominamy jednak, że uczestnicy biegu głównego zobligowani są również do udziały w biegu honorowym, który odbędzie się bezpośrednio przed startem ostrym.

 

Opłata startowa:

15 zł - dystans honorowy

35 zl - dystans główny (do 28.02.2020)

45 zł - dystans główny (w dniu zawodów - w przypadku dostępności pakietów!

 

Zapisy:

https://dostartu.pl/tropem-wilczym-bieg-pamieci-zolnierzy-wykletych-w-suszu-v4389

 

Regulamin:

Regulamin biegu Tropem Wilczym 2020 w Suszu

 

Dodatkową ciekawostką jest fakt, że na oficjalnym plakacie organizatora promującym tegoroczny bieg znalazła się sylwetka mieszkańca Susza, P. Włodzimierza Palińskiego. Zdjęcie, na podstawie którego utworzono sylwetkę biegnącego żołnierza wykonał Wojciech Laskowski w trakcie VIII edycji biegu w 2018 roku, oczywiście w Suszu.

wpalinski artykul


 

trasa TW 2020 strona

tw 2020 susz artykul