UWAGA!

 

STRONA NIEAKTUALIZOWANA

nowy adres serwisu CSiR Susz: www.csirsusz.pl

 

 


csir stara strona

 

 

 

 

 

Trener sekcji Andrzej Szysler wraz z piątką podopiecznych w mikołajkowe niedzielne popołudnie udał się do Centralnego Ośrodka Sportu w Spale. Cel podróży? Start młodych lekkoatletów podczas V Halowych Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych.

 

sekcja la spala 07.122020

 

Na miejsce reprezentacja Gminy Susz dotarła w godzinach wieczornych. Po rejestracji, zakwaterowaniu w pokojach i kolacji przyszedł czas na odpoczynek i regenerację przed dniem zawodów. Nie zabrakło również mikołajkowych upominków od trenera. Poniedziałek naszym zawodnikom upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji na hali. Alicja Iwanow (r. 2009) pobiegła na dystansie 60 metrów, Martyna Górnik (r. 2008 i 2009) rywalizowała w skoku w dal. Kinga Barica (r. 2008) pobiegła na 600m, Zuzanna Siecińska wzięła udział w biegu na 300m, a Emilia Kaca (r. 2008) miała okazję zmierzyć się z rówieśniczkami w biegu na dystansie 30m.

Dzień pełen sportowych emocji obfitował w dobre starty naszych zawodników. Martyna Górnik w skoku w dal zajęła 3 miejsce (do 2 miejsca zabrakło 5cm) i do domu wróciła z brązowym krążkiem na szyi. O krok od miejsca medalowego była Emilia Kaca, która zajmując 4 miejsce ustanowiła swój nowy rekord życiowy w biegu na dystansie 300m, który aktualnie wynosi 45,29s. Pozostałe zawodniczki dzielnie rywalizowały w swoich dyscyplinach, a trener Andrzej Szysler z ich postawy jest bardzo zadowolony. Dziewczęta zbierają cenne doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje jeszcze lepszymi wynikami.

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

 

WIDEO: