Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Lekkoatletyka - Zawody

W Suszu, w 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, po raz piąty do stolicy triathlonu zjechali się biegacze, aby uczestniczyć w biegu na dystansie ok. 5 km.

Jak co roku, 11 listopada w święto odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy do udziału w biegu poświęconym właśnie temu historycznemu wydarzeniu.

Podopieczni instruktora Andrzeja Szyslera powoli kończą wakacje. Dziś mała reprezentacja wybrała się do Ostródy na wakacyjny miting LA.

W dniu 4 maja 2019 w Lidzbarku Warmińskim odbył się miting lekkoatletyczny, stanowiący inaugurację sezonu w naszym województwie. Sekcje LA CSiR Susz reprezentowały: Julia Szmigiel w biegu na 100 m, Paulina Skrzyniarz w biegu na 100 i 300 m, Milena Kaminiecka (100 i 300 m), Julia Kaca (100 i 600 m), Amelia Kaca (100 i 300 m) i Amelia Furmańska w biegu na 600 m.

Zapraszamy na pierwszą edycje biegu przełajowego na dystansie 27 km Susz - Iława.

Julia Szmigiel, uczennica SP w Suszu oraz zawodniczka sekcji lekkoatletycznej przy CSiR start w biegu honorowym na 100m podczas Memoriału im. Kamili Skolimowskiej w Chorzowie ma już za sobą.

Julia Szmigiel, 13-letnia mieszkanka Susza i uczennica suskiej Szkoły Podstawowej, wystartuje  w biegu honorowym podczas Memoriału Kamilli Skolimowskiej, który odbędzie się 22 sierpnia 2018 roku na stadionie Śląskim w Chorzowie. To nagroda za występ Julii podczas finałów Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. Gratulujemy tego wyróżnienia!

W dniu wczorajszym na nowo otwartej bieżni odbył się rownież I Miting Lekkoatletyczny z Okazji Dni Susza zorganizowany przez instruktorów CSiR Susz - Karola Kalisia oraz Andrzeja Szyslera.