Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Julia Szmigiel, uczennica SP w Suszu oraz zawodniczka sekcji lekkoatletycznej przy CSiR start w biegu honorowym na 100m podczas Memoriału im. Kamili Skolimowskiej w Chorzowie ma już za sobą.

Bieg ten, napewno zapisze się w pamięci Julki na długo z kilku powodów. Po pierwsze, sam start na tak prestiżowej imprezie i na profesjonalnym obekcie jakim jest zwany "Kotłem Czarownic" stadion w Chorzowie. Po drugie, za sprawą osiągniętego wyniku. Nasza zawodniczka z  czasem 13.72 s zameldowała się na mecie biegu z drugą lokatą! Po trzecie mogła liczyć na osobiste wsparcie rodziców i trenera, p. Andrzeja Szyslera oraz na doping mieszkańców Susza i okolic, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych gratulowali, dodawali otuchy oraz deklarowali trzymanie kciuków za start naszej reprezentantki.

Start Julii Szmigiel w biegu honorowym na 100m podczas memoriału im. Kamili Skolimowskiej w Chorzowie to wyróżnienie, na które zawodniczka zapracowała sobie bardzo dobrym wynikiem podczas Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.

Autor zdjęcia na stronie głównej: https://www.facebook.com/kowalskyphotos/

 

ZDJĘCIA: