Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W Suszu, w 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, po raz piąty do stolicy triathlonu zjechali się biegacze, aby uczestniczyć w biegu na dystansie ok. 5 km.

 

DSCF0545

 

Ulicami miasta przebiegło 186 zawodników ubranych w biało czerwone barwy. Start i meta jak zawsze zlokalizowane została przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

Na mecie na zawodników czekał piękny medal, ciepły posiłek oraz gorąca kawa i herbata.

Najszybszym biegaczem, który pojawił się na mecie był Dawid Goryński, triahtlonista z UKS TRS Susz, na drugim miejscu pojawił się jego klubowy kolega Marcel Siemianowski, zaś trzeci był Przemysław Belka reprezentujący Iława Biega.

Wśród kobiet najlepsza była Beata Świegocka z Iława Biega, druga była Anna Sławińska (Rezerwowe Psy), a trzecia Beata Kamińska (Prabuty Amator).

Ponadto klasyfikowani byli najlepsi suszanie oraz suszanki. Najlepsza trójka mężczyzn to: Dawid Goryński, Marcel Siemianowski oraz Marcin Król. W kategorii najlepsza suszanka wygrała Małgorzata Ruszkiewicz, a za nią na podium były: Katarzyna Popławska i Joanna Młynarczyk.

Wyniki można zobaczyć pod linkiem: https://www.entretiming.pl/wp-content/uploads/2019/11/wyniki-V-Suski-Bieg-Niepodleg%C5%82o%C5%9Bci-2019.pdf

Organizatorzy chcieliby podziękować osobom, które pracowały w biurze zawodów za sprawną rejestracje zawodników, rowerzystom Epidemia Cyklozy MTB Susz za obstawę biegu, ponadto podziękowania należą się: Komisariatowi Policji w Suszu, OSP Susz, Zakład Usług Komunalnych w Suszu, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, wolontariuszom pomagającym przy organizacji, V Wileńska Brygada AK z Susza, Harcerski Klub Ratowniczy w Suszu, Rozbiegany Susz.