Suska Liga Futsalu 2018/19

Wyjątkowo, bo w niedzielę tj. 17 lutego odbyła 17 i 18 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 9 lutego odbyła się 15 i 16 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu zespoły już po raz siódmy spotkały się, aby rywalizować o punkty.

 

W sobotę tj. 2 lutego w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 13 i 14 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. Była to jedna z bardziej ciekawych kolejek, a to ze względu na ciekawe mecze.

W sobotę tj. 26 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 11 i 12 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W tym roku liga wydaje się na prawdę ciekawa, a to za sprawą rozstrzygnięć.

W sobotę tj. 19 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 9 i 10 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. 

W sobotę tj. 15 grudnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyła się 3 i 4 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 8 grudnia odbyła się 1 i 2 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II nie brakowało zaciętych meczów, ale i jednostronnych pojedynków.

Przedstawiamy terminarz Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2018/2019. Nadal jest możliwość dopisania się do rozgrywek.

W poniedziałek tj. 5 listopada odbyło się drugie spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu.

W poniedziałek tj. 15 października odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu - sezon 2018/2019.