Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Suska Liga Futsalu 2018/19

Wyjątkowo, bo w niedzielę tj. 17 lutego odbyła 17 i 18 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 9 lutego odbyła się 15 i 16 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu zespoły już po raz siódmy spotkały się, aby rywalizować o punkty.

 

W sobotę tj. 2 lutego w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 13 i 14 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. Była to jedna z bardziej ciekawych kolejek, a to ze względu na ciekawe mecze.

W sobotę tj. 26 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 11 i 12 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W tym roku liga wydaje się na prawdę ciekawa, a to za sprawą rozstrzygnięć.

W sobotę tj. 19 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się 9 i 10 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. 

W sobotę tj. 15 grudnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyła się 3 i 4 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 8 grudnia odbyła się 1 i 2 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II nie brakowało zaciętych meczów, ale i jednostronnych pojedynków.

Przedstawiamy terminarz Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2018/2019. Nadal jest możliwość dopisania się do rozgrywek.

W poniedziałek tj. 5 listopada odbyło się drugie spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu.

W poniedziałek tj. 15 października odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu - sezon 2018/2019.