24.01.2016 r. w hali Centrum Sportu i Rekreacji został rozegrany mecz III ligi pomiędzy CSIR PAŁAC Kamieniec a KS WICHER Wilkasy.
Pierwszy set rozpoczął się po myśli gości uzyskali kilku punktową przewagę a w dalszej części seta
powiększali przewagę. Drużyna z Kamieńca zbliżyła się na jeden punkt ale po chwili drużyna z Wilkas znowu zdobyła kilka punktów pod rząd i tą przewagę utrzymała do końca seta. 
Drugi set zgoła odmienny od pierwszego. Drużyna Wicher Wilkasy od początku seta nie mogła złapać odpowiedniego rytmu gry. Spowodowane było tym że drużyna z Kamieńca w tym czasie zagrała perfekcyjnie w każdym elemencie i nie pozwoliła rywalom na dobrą grę. Drużyna Pałacu Kamieniec grała dobrze do osiemnastego punktu. Później coś się zacięło w grze gospodarzy i do głosu doszła drużyna gości. W jednym ustawieniu zdobywając po kilka punktów i to goście zdobyli dwudziesty piąty punkt.
Trzeci set bardzo wyrównany od pierwszych piłek. Jedna i druga drużyna nie zrobiły większej przewagi niż trzy punkty. Właśnie taką przewagę miała drużyna z Wilkas pod koniec seta. Drużyna z Pałacu Kamieniec ten fragment seta zagrała bardzo dobrze zdobywając cztery punkty wyszła na prowadzenie. Drużyna gości próbowała odzyskać prowadzenie ale dobra gra blokiem i obrona w polu drużyny z Kamieńca nie pozwoliła gościom na wygranie seta.
Czwarty set bardzo podobny do trzeciego. Na początku seta CSIR Pałac Kamieniec prowadzi czterema punktami , a po chwili goście doprowadzają do remisu. Raz jedna , raz druga drużyna
wychodzi na prowadzenie jednym , dwoma punktami. Znowu drużyna z Wilkas uzyskuje trzy punktową przewagę. Znowu gospodarze grają ten moment seta bardzo dobrze i zdobywając cztery punkty i wychodząc na prowadzenie. W samej końcówce seta znowu więcej zimnej krwi zachowali
gospodarze wygrywając seta. 
Początek piątego seta to mocne uderzenie gości. Zdobywając pięć punktów przewagi na początku seta kontrolowała grę. Był moment że drużyna z Kamieńca zerwała się do odrabiania strat były tylko dwa punkty straty , ale doświadczenie drużyny przyjezdnej wzięło górę nad ambitnie grającymi zawodnikami z Kamieńca. Drużyna z Wilkas grała dwa sezony w drugiej lidze. Doświadczenie uzyskane procentuje w III lidze. To nie znaczy że mecz nie powinien być wygrany
przez CSIR Pałac Kamieniec. Koncentracja w grze nie pozwoliła by na porażkę w drugim secie.
 
Skład CSIR PAŁAC Kamieniec :
Suski Dawid-kapitan , Świstowski Tomasz , Kupniewski Marcin , Rólkiewicz Roman , Baliński Remigiusz , Wilemski Szymon , Rólkiewicz Robert , Suski Sebastian , Buszko Tomasz , Szpindler Marcin , Brzeziński Łukasz , Imiołczyk Tomasz oraz libero Wawer Przemysław i Wasiewicz Dawid.
 
Następny mecz drużyna CSIR PAŁAC Kamieniec rozegra 13 lub 14 lutego 2016 r. w Lidzbarku Warmińskim z drużyną Wenglorz – Volley.
 
 
CSIR  PAŁAC  KAMIENIEC - KS  WICHER  WILKASY
  
 
   2  :  3
   
   / 19:25 , 22:25 , 28:26 , 25:23 , 11:15 /
    
 
Piotr  Zdzichowski