Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Skatepark w Suszu stał się areną nowego, olimpijskiego sportu jakim jest BMX Freestyle.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Jest to wyczynowa jazda na rowerze BMX, który charakteryzuje się 20 calowymi kołami oraz niską ramą, co umożliwia wykonywanie różnorodnych rewolucji. W 2020 roku sport ten zadebiutuje na Olimpiadzie co oznacza, że stał się pełnoprawną dyscypliną sportową na równi z lekkoatletyką czy kolarstwem szosowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników warsztatów, które od 2 lat odbywały się w Suszu i obejmowały deskorolkę, rower BMX i hulajnogę we wrześniu 2017 r. postanowiliśmy powołać do działania Olimpijską Szkółkę BMX w Suszu. 
 
Stowarzyszenie Sportów Xtremalnych
Pod skrzydłami instruktorów ze Stowarzyszenia Sportów Xtremalnych i życzliwym wsparciu Urzędu Miasta w Suszu oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu, blisko 30 osobowa grupa dzieci i młodzieży szkoli od września swoje umiejętności w Olimpijskiej Szkółce BMX. Zajęcia obejmują trening na skateparku, zajęcia z koordynacji ruchowej, wzmacnianie kondycji i siły oraz pracę nad szeroko pojętą motoryką.  
 
Całoroczne zajęcia sportowe
Treningi podzielone są na trzy grupy o różnym stopniu zaawansowania. Grupa pierwsza, do której można dołączyć w dowolnym momencie, szkoli uczestników z absolutnych podstaw jazdy na rowerze BMX. Grupa druga to bardziej zaawansowani uczestnicy, natomiast grupa trzecia to osoby, których wysoki poziom zaawansowania umożliwia już start w zawodach. Do zajęć można dołączyć w każdej chwili - dysponujemy własnym sprzętem (rowery, przeszkody mobilne) oraz akcesoriami typu kask.
 
Klub sportowy 
Naszym celem jest uzyskanie licencji dla klubu kolarskiego i tworzenie regionalnych struktur tej dyscypliny sportowej!
 
 
 
 
Informacje i zapisy:
https://www.facebook.com/olimpijskaBMX/
Jakub Kowalski
tel. 600-690-911
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.