Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

CSIR

Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, ul. Piastowska 5c, 14-240 Susz

 

SEKRETARIAT:

Agnieszka Milewska

Referent administracyjno-biurowy

godziny pracy: 8:00 - 16:00

tel. 55 278 70 08

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DYREKTOR:

Jarosław Piechotka

Dyrektor CSiR Susz

tel. 55 278 70 08

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

KSIĘGOWOŚĆ:

Maja Trzciałkowska

Główna Księgowa

tel. 55 278 70 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

PROMOCJA:

Wojciech Laskowski

strona www, promocja

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

INSTRUKTORZY SPORTU:

Kamil Jędrzejewski

animator Orlika

tel. 728 762 239

 

 

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu.

Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.

 

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

  1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

 

W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

  1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  5. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.

 

Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

W piątek 9 grudnia odbyła się kolejna już Suska Gala Sportu, na której wyróżnieni zostali zawodnicy, trenerzy, działacze, kluby sportowe i organizacje.

Głosowanie w Plebiscycie o Złotą Różę dla najpopularniejszego sportowca, trenera, działacza oraz klub sportowy zostało zakończone.

Dziękujmy za udział w głosowaniu, podczas którego zgromadziliśmy ponad 28 tys. głosów. Zwycięzców nagrodzimy pamiątkowymi statuetkami podczas Suskiej Gali Sportu, która odbędzie się w piątek o godzinie 17:00 w hali CSiR Susz . Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy i miasta Susz do udziału w tym wydarzeniu.

 

 

 

 

 

 

Msc Zawodnik Pkt
1 Jarzembowski Kamil 119
2 Dańczyszyn Dariusz 103
3 Adameczek Stanisław 101
4 Czuba Adam 99
5 Siemianowski Robert 93
6 Kleina Dariusz 82
7 Kacprzak Jakub 80
8 Tur Jerzy 80
9 Żółtkowski Andrzej 79
10 Dorociak Adrian 77
11 Grzegorzewski Robert 76
12 Szczegielniak Andrzej 71
13 Kończalski Rafał 66
14 Klein Waldemar 53
15 Dobrzański Tomasz 43

 

Msc Drużyna Pkt
1 CSiR Pałac Kamieniec 29
2 Olimpia Kisielice 19
3 Absolwenci Ząbrowo 18
4 Paintball Stradomno 12
5 MGS Jędrychowo 12
6 ZSP Prabuty 0

koniec rozgrywek

Msc Drużyna Pkt.
1 Emilianowo 31
2 Auto Handel Paszynin 31
3 Afidecor Kisielice 23
4 Moto Trans 22
5 Auto Handel Trans Cars 18
--- --------------------------------- ----
6 KS Różnowo 18
7 Orzeł Ulnowo 17
8 KS Piotrkowo 12
9 Jawty Wielkie 10
10 Ikader Redaki 5

koniec rozgrywek

Godziny otwarcia Orlika w miesiącu: listopad 2016:

 

data dzień godziny   data dzień godziny
01.11 wtorek 15:00-21:00   16.11 środa 15:00-21:00
02.11 środa 15:00-21:00   17.11 czwartek 15:00-21:00
03.11 czwartek 15:00-21:00   18.11 piątek 15:00-21:00
04.11 piątek 15:00-21:00   19.11 sobota 10:00-14:00
05.11 sobota 10:00-14:00   20.11 niedziela 10:00-14:00
06.11 niedziela 10:00-14:00   21.11 poniedziałek 15:00-21:00
07.11 poniedziałek 15:00-21:00   22.11 wtorek 15:00-21:00
08.11 wtorek 15:00-21:00   23.11 środa 15:00-21:00
09.11 środa 15:00-21:00   24.11 czwartek 15:00-21:00
10.11 czwartek 15:00-21:00   25.11 piątek 15:00-21:00
11.11 piątek 10:00-14:00   26.11 sobota 10:00-14:00
12.11 sobota 10:00-14:00   27.11 niedziela 10:00-14:00
13.11 niedziela 10:00-14:00   28.11 poniedziałek 15:00-21:00
14.11 poniedziałek 15:00-21:00   29.11 wtorek 15:00-21:00
15.11 wtorek 15:00-21:00   30.11 środa 15:00-21:00

 

UWAGA! W przypadku braku grupy na godzinę 19:30 Orlik zamykany jest o godzinie 20:00.

 

PONIEDZIAŁEK
 
Godziny 1 część 2 część 3 część
14:15 - 15:45 Volley Vasyl CSiR Susz - Z.Wasilewski
16:00 - 18:15 Piłka Nożna "Młode Talenty CSiR" - Krzysztof Furmański / Jarosław Chodowiec
17:00 - 18:00   Kickboxing gr.1 (fitness) -  J.Piechotka
18:15 - 20:00 Piłka Siatkowa - Stańczyk M. Rozbiegany Susz - K.Jędrzejewski Kickboxing gr.2 - J.Piechotka
19:45 - 21:45 Piłka Siatkowa CSiR Pałac Kamieniec - P. Zdzichowski

 

 

WTOREK
 
Godziny 1 częśc 2 część 3 część
14:15 - 15:30 SKS - M.Michałowski
15:30 - 17:30 Piłka Nożna UNIA Susz - K.Jędrzejewski / K.Wierzchowski
17:30 - 19:30 Żeglarstwo - G.Jurczak Lekkoateltyka - A.Szysler Tenis Stołowy - A.Szczegielniak
19:30 - 21:30 Piłkna Nożna - Unia Susz Seniorzy - od stycznia 2017

 

 

ŚRODA
 
Godziny 1 część 2 część 3 część
12:30 - 14:15     SKS - A.Szczegielniak
14:15 - 15:20 SKS - K.Furmański
15:20 - 17:00 Piłka Nożna UNIA Susz - K.Jędrzejewski / K.Wierzchowski
17:00 - 19:15 Piłka Nożna "Młode talenty CSIR" - K.Furmański / J.Chodowiec
19:15 - 20:45 Piłka Nożna - T.Pacan
20:45 - 21:45 Piłka Nożna

 

 

CZWARTEK
 
Godziny 1 część 2 część 3 część
14:15 - 16:20 Volley Vasyl CSiR Susz - Z.Wasilewski
17:00 - 18:00   Kickboxing gr.1 - J.Piechotka Tenis Stołowy - A.Szczegielniak (17:30 - 19:30)
18:00 - 19:00 Piłka Siatkowa - M.Stańczyk Kickboxing gr.2 - J.Piechotka
19:00 - 19:45 Piłka Siatkowa - M.Stańczyk Kickboxing gr.3 - J.Piechotka

Rozbiegany Susz - K.Jędrzejewski (18:00 - 19:00)

19:45 - 21:45 Piłka SIatkowa CSiR Pałac Kamieniec - P.Zdzichowski

 

 

PIĄTEK
 
Godziny 1 część 2 część 3 część
13:30 - 15:30 SKS Gimnazjum
16:30 - 18:30   Piłka SIatkowa - Gwiazdeczki Piłka Siatkowa - KS Tęcza
18:30 - 21:45 Piłka SIatkowa - Suska Liga Siatkówki

 

PODSUMOWANIE TURNIEJÓW W RAMACH DOŻYNEK SPORTOWYCH Z CSIR SUSZ 2016.