UWAGA!

 

STRONA NIEAKTUALIZOWANA

nowy adres serwisu CSiR Susz: www.csirsusz.pl

 

 


csir stara strona

 

 

 

 

 

Turnieje

Łącznie prawie 200 osób uczestniczyło w hucznym zakończeniu plenerowego sezonu sportowego, które CSiR pod nazwą „Sportowo-plenerowo” zorganizowało na swoich obiektach w miniony piątek. W ramach wieczornej imprezy zorganizowano turnieje piłki nożnej i koszykówki, crossfitowy trening w „klatce”, biegi lekkoatletyczne oraz pokazy i warsztaty na skateparku.

W związku z zapowiadanym załamaniem pogody w piątkowe popołudnie organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o jego przełożenie na przyszły tydzień - tj. na piątek 18 października.

Pora letnia, a co za tym idzie czas uprawiania dyscyplin sportowych na świeżym powietrzu nieubłaganie dobiega końca. Pożegajmy więc sezon plenerowy wspólnie!

W niedzielę tj. 12 maja odbył się Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora CSiR.

IV Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Animatora Orlika rozegrany zostanie w sobotę 29 września. Start o godzinie 20:00. Termin zgłaszania drużyn mija w czwartek 27 września o godzinie 20:00.

W niedzielę tj. 20 maja odbył się pierwszy tegoroczny turniej piłki nożnej na suskim orliku przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II. 

W ramach obchodów Dni Susza 2018 tradycyjnie już rozegrany zostanie turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Susza.

W sobotę 26 maja w ramach gminnych obchodów Dnia Dziecka rozegrany zostanie mini turniej piłki nożnej 3x3.

W piątek tj. 11 maja na suskim Orliku przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbył się Turniej Eliminacyjny projektu Fundacji Orły Sportu pt. „Kocham Ręczną na Orliku”.

Turniej odbędzie sie we wtorek 8 maja o godzinie 9:00 na Orliku przy CSiR Susz.

herb Gminy Susz profil CSiR Susz w serwisie Facebooklogo Suski Ośrodek Kultury logo UKS TRS SuszOrlik przy CSiR Susz Suska Liga FutsaluRozbiegany SuszSekcja LekkoatletycznaCrossfit Team Susz Orzeł UlnowoVolley Vasyl CSiR Susz KS Tęcza KamieniecKS Unia Susz Akademia PIłkarska Młode Talenty Unia Susz