Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Tak jak informowaliśmy wcześniej tak robimy to teraz. Zapraszamy na II Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Animatora Orlika.

W poprzednim roku wystąpiło u nas 10 zespołów. Mamy nadzieję, że w tym roku nie będzie gorzej, a dołączą do nas kolejne drużyny.

Turniej odbędzie się w sobotę tj. 1 października o godz. 20:00 na Suskim Orliku przy CSiR Susz. Mamy w planach zrobić "małego grilla" i przygotowaną ciepłą herbatę. Wszystkie drużyny otrzymają prócz pucharów nagrody rzeczowe sponsorowane przez firmę Lesan, która produkuje kosmetyki, które organizator turnieju Kamil Jędrzejewski wspólnie z Centrum Sportu i Rekreacji zorganizował. Do tego będą dwie nagrody indywidualne: najlepszy zawodnik oraz najlepszy bramkarz, którzy dodatkowo otrzymają 4 wejścia na siłownię Frick Gym w Iławie, która umiejscowiona jest na iławskim basenie.

Organizatorzy: Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu
Sponsorzy: Siłownia Frick Gym Iława, Lesan

System rozegrania turnieju jest zależny od ilości zgłoszeń. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili i zgłaszajcie swoje drużyny pod numerem 728762239 bądź najlepiej na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możecie też donieść zgłoszenie do biura CSiR oraz do biura na Orliku. Oczywiście druki do pobrania są poniżej.

DRUKI DO POBRANIA

REGULAMIN II NOCNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ANIMATORA ORLIKA
https://megawrzuta.pl/…/4f8b85f56c74c2b5b698be076f3b3bb8.ht…

ZGŁOSZENIE DO II NOCNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ANIMATORA ORLIKA
https://megawrzuta.pl/…/fbe04bf0208c455d13c99fac34944407.ht…

ZGODY DLA NIEPEŁNOLETNICH ZAWODNIKÓW
https://megawrzuta.pl/…/12de0c68ebbf252d0d5e32cff1ee893d.ht…