Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

11 listopada cała Polska świętowała 100-lecie odzyskania Niepodległości. Susz po raz czwarty był organizatorem Biegu Niepodległości.

 

 

Podobnie jak rok temu trasa przebiegała po ulicach miasta, gdzie uczestnicy mieli do pokonania dwie pętle. Organizator imprezy – Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II przygotował dla wszystkich pamiątkową koszulkę i medal finishera. Zapisy na sam bieg skończyły się dużo szybciej, a chętnych było zdecydowanie więcej dlatego w dniu zawodów była możliwość dopisania. Ostatecznie na starcie biegu na 5,5 km stanęło 263 zawodników i zawodniczek z całego regionu oraz ościennych województw. Po biegu odbyła się uroczysta wręczanie pucharów dla najlepszych przy asyście V Brygady AK w Suszu.

 

W kategorii OPEN mężczyzn na metę wbiegło równocześnie czterech biegaczy jednak pomiar czasu pomógł ustalić podium biegu. Pierwszy był Karol Kaczmarczyk z UKS TRS Susz z czasem 00:18:25, drugi Karol Kaliś z Susza (00:18:26), trzeci Paweł Moskal (Kurzętnik Biega) (00:18:26). Wśród kobiet najlepsza okazała się Kamila Pawłowska (Kurzętnik Biega) z czasem 00:20:34, druga była Dorota Pawłowska (Kurzętnik Biega) – 00:21:27, zaś trzecia Żaneta Luda (Wawrzyn Team) – 00:22:59. Wszystkie wyniki można zobaczyć pod linkiem: http://sts-timing.pl/event/13422/

 

Organizatorzy zawodów czyli CSiR w Suszu oraz Gmina Susz chcieliby podziękować wszystkim zaangażowanym w IV Suskim Biegu Niepodległości: pracownikom biura zawodów za sprawną opiekę nad zawodnikami, grupie biegowej Rozbiegany Susz przy CSiR za pomoc w biurze zawodów oraz pakowanie pakietów startowych, wolontariuszom za pracę przy punkcie odżywczym i wręczaniu medali, Harcerskiemu Klubowi Ratowniczemu w Suszu i ratownikom medycznym ze Sztumu za opiekę medyczną, Zespołowi Szkół im. Ireny Kosmowskiej za przepyszny posiłek, V Brygadzie AK z Susza za piękną obstawę biegu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu oraz Komisariatowi Policji w Suszu za profesjonalną obstawę ulic Susza, rowerzystom MTB Epidemia Cyklozy za prowadzenie wyścigu i jego zamknięcie. Ponadto chcielibyśmy podziękować mieszkańcom Susza za fantastyczny doping w trakcie zawodów.

 

Pliki do pobrania:

Wyniki OPEN [.pdf]

 

Galeria zdjęć: