Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Zapraszamy na kolejną edycję największego biegu pamięci w Polsce. Już 3 marca w Suszu!

 

(fot. Start biegu Tropem Wilczym 2018)

 

W 2011 r. dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W ramach tegorocznych obchodów Fundacja "Tropem Wilczym" wraz z Fundacją "Wolne Dźwięki" planują zorganizować VI edycję biegu Tropem Wilczym dla 60 000 biegaczy z 240 miast nie tylko z Polski. W Suszu w ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) oraz na 5 km. Jest to czwarta edycja, która odbywa się w Suszu. Impreza odbędzie się w niedzielę 3 marca o godzinie 11:00.

Na ukończenie biegu na 1963 m uczestnicy mają aż pół godziny, a na pokonanie mety po 5 km - jedną godzinę. Po biegu na zawodników będzie przygotowany smaczny poczęstunek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu.

Prawo startu w biegu na 1963 m mają osoby, które do 3 marca 2018r. ukończą 8 lat, na 5 km - 11 lat (po podpisaniu zgody przez rodzica lub opiekuna prawnego).

 

Zapisy: 

https://zapisy.sts-timing.pl/435/

LIMIT PAKIETÓW WYNOSI: 220

 

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin biegu [.pdf]

 

 

Zobacz jak wyglądał bieg w latach ubiegłych:

 

2017

 

2018