Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Przedstawiamy terminarz Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2018/2019. Nadal jest możliwość dopisania się do rozgrywek.

Wstępnie liga rozpocznie się w sobotę 24 listopada, jednak nadal czekamy na decyzję Warmińsko Mazurskiego Związku Piłki Nożnej odnośnie kolejki, która miałaby być rozegrana 24/25 listopada. Jeśli kolejka zostanie rozegrana, wtedy SLF rozpoczynamy 8 grudnia. Uprzedzając pytania zawodników i kibiców ze względu na nieparzystą liczbę drużyn czasami dana drużyna rozegra jeden mecz w kolejce. Ponadto również z tego samego powodu przerwy między meczami wydłużają się i także co kolejka będzie miała to inna drużyna.

TERMINARZ SUSKIEJ LIGI FUTSALU 2018/2019

TERMIN I – I i II KOLEJKA – 24 LISTOPADA (SOBOTA)
15:30 – 2-11. DON CORLEONE – MOTO TRANS
16:00 – 3-10. FUTSAL PRABUTY – BŁĘKITNI KOPANINA
16:30 – 8-6. EMILIANOWO – AUTO HANDEL PASZYNIN
17:00 – 10-4. BŁĘKITNI KOPANINA – GRUPA INCO SUSZ
17:30 – 1-2. J.P. PARTNER – DON CORLEONE
18:00 – 11-3. MOTO TRANS – FUTSAL PRABUTY
18:30 – 9-5. FLASHCARS – BARAŃSKI DRZWI
19:00 – 6-7. AUTO HANDEL PASZYNIN – NIE MÓW HOP
19:30 – 5-8. BARAŃSKI DRZWI – EMILIANOWO
20:00 – 4-9. GRUPA INCO SUSZ – FLASHCAR

TERMIN II – III i IV KOLEJKA – 8 GRUDNIA (SOBOTA)
15:30 – 3-1. FUTSAL PRABUTY – J.P. PARTNER
16:00 – 4-11. GRUPA INCO SUSZ – MOTO TRANS
16:30 – 9-7. FLASHCARS – NIE MÓW HOP
17:00 – 11-5. MOTO TRANS – BARAŃSKI DRZWI
17:30 – 2-3. DON CORLEONE – FUTSAL PRABUTY
18:00 – 1-4. J.P. PARTNER – GRUPA INCO SUSZ
18:30 – 10-6. BŁĘKITNI KOPANINA – AUTO HANDEL PASZYNIN
19:00 – 7-8. NIE MÓW HOP – EMILIANOWO
19:30 – 6-9. AUTO HANDEL PASZYNIN – FLASHCARS
20:00 – 5-10. BARAŃSKI DRZWI – BŁĘKITNI KOPANINA

TERMIN III – V I VI KOLEJKA – 15 GRUDNIA (SOBOTA)
15:30 – 4-2. GRUPA INCO SUSZ – DON CORLEONE
16:00 – 5-1. BARAŃSKI DRZWI – J.P. PARTNER
16:30 – 10-8. BŁĘKITNI KOPANINA – EMILIANOWO
17:00 – 1-6. J.P. PARTNER – AUTO HANDEL PASZYNIN
17:30 – 3-4. FUTSAL PRABUTY – GRUPA INCO SUSZ
18:00 – 2-5. DON CORLEONE – BARAŃSKI DRZWI
18:30 – 11-7. MOTO TRANS – NIE MÓW HOP
19:00 – 8-9. EMILIANOWO – FLASHCARS
19:30 – 7-10. NIE MÓW HOP – BŁĘKITNI KOPANINA
20:00 – 6-11. AUTO HANDEL PASZYNIN – MOTO TRANS

TERMIN IV – VII i VIII KOLEJKA – 22 GRUDNIA (SOBOTA)
15:30 – 5-3. BARAŃSKI DRZWI – FUTSAL PRABUTY
16:00 – 6-2. AUTO HANDEL PASZYNIN – DON CORLEONE
16:30 – 11-9. MOTO TRANS – FLASHCARS
17:00 – 2-7. DON CORLEONE – NIE MÓW HOP
17:30 – 4-5. GRUPA INCO SUSZ – BARAŃSKI DRZWI
18:00 – 3-6. FUTSAL PRABUTY – AUTO HANDEL PASZYNIN
18:30 – 1-8. J.P. PARTNER – EMILIANOWO
19:00 – 9-10. FLASHCARS – BŁĘKITNI KOPANINA
19:30 – 8-11. EMILIANOWO – MOTO TRANS
20:00 – 7-1. NIE MÓW HOP – J.P. PARTNER

TERMIN V – IX i X KOLEJKA – 5 STYCZNIA (SOBOTA)
15:30. 6-4. AUTO HANDEL PASZYNIN – GRUPA INCO SUSZ
16:00. 7-3. NIE MÓW HOP – FUTSAL PRABUTY
16:30. 1-10. J.P. PARTNER – BŁĘKITNI KOPANINA
17:00. 3-8. FUTSAL PRABUTY – EMILIANOWO
17:30. 5-6. BARAŃSKI DRZWI – AUTO HANDEL PASZYNIN
18:00. 4-7. GRUPA INCO SUSZ – NIE MÓW HOP
18:30. 2-9. DON CORLEONE – FLASHCARS
19:00. 10-11. BŁĘKITNI KOPANINA – MOTO TRANS
19:30. 9-1. FLASHCARS – J.P. PARTNER
20:00. 8-2. EMILIANOWO – DON CORLEONE

TERMIN VI – XI i XII KOLEJKA – 19 STYCZNIA (SOBOTA)
15:30 – 7-5. NIE MÓW HOP – BARAŃSKI DRZWI
16:00 – 8-4. EMILIANOWO – GRUPA INCO SUSZ
16:30 – 2-11. DON CORLEONE – MOTO TRANS
17:00 – 4-9. GRUPA INCO SUSZ – FLASHCARS
17:30 – 6-7. AUTO HANDEL PASZYNIN – NIE MÓW HOP
18:00 – 5-8. BARAŃSKI DRZWI – EMILIANOWO
18:30 – 3-10. FUTSAL PRABUTY – BŁĘKITNI KOPANINA
19:00 – 11-1. MOTO TRANS – J.P. PARTNER
19:30 – 10-2. BŁĘKITNI KOPANINA – DON CORLEONE
20:00 – 9-3. FLASHCARS – FUTSAL PRABUTY

TERMIN VII – XIII i XIV KOLEJKA – 26 STYCZNIA (SOBOTA)
15:30 – 8-6. EMILIANOWO – AUTO HANDEL PASZYNIN
16:00 – 9-5. FLASHCARS – BARAŃSKI DRZWI
16:30 – 3-1. FUTSAL PRABUTY – J.P. PARTNER
17:00 – 5-10. BARAŃSKI DRZWI – BŁĘKITNI KOPANINA
17:30 – 7-8. NIE MÓW HOP – EMILIANOWO
18:00 – 6-9. AUTO HANDEL PASZYNIN – FLASHCARS
18:30 – 4-11. GRUPA INCO SUSZ – MOTO TRANS
19:00 – 1-2. J.P. PARTNER – DON CORLEONE
19:30 – 11-3. MOTO TRANS – FUTSAL PRABUTY
20:00 – 10-4. BŁĘKITNI KOPANINA – GRUPA INCO SUSZ

TERMIN VIII – XV i XVI KOLEJKA – 2 LUTEGO (SOBOTA)
15:30 – 9-7. FLASHCARS – NIE MÓW HOP
16:00 – 10-6. BŁĘKITNI KOPANINA – AUTO HANDEL PASZYNIN
16:30 – 4-2. GRUPA INCO SUSZ – DON CORLEONE
17:00 – 6-11. AUTO HANDEL PASZYNIN – MOTO TRANS
17:30 – 8-9. EMILIANOWO – FLASHCARS
18:00 – 7-10. NIE MÓW HOP – BŁĘKITNI KOPANINA
18:30 – 5-1. BARAŃSKI DRZWI – J.P. PARTNER
19:00 – 2-3. DON CORLEONE – FUTSAL PRABUTY
19:30 – 1-4. J.P. PARTNER – GRUPA INCO SUSZ
20:00 – 11-5. MOTO TRANS – BARAŃSKI DRZWI

TERMIN IX – XVII i XVIII KOLEJKA – 9 LUTEGO (SOBOTA)
15:30 – 11-9. MOTO TRANS – FLASHCARS
16:00 – 1-8. J.P. PARTNER – EMILIANOWO
16:30 – 10-11. BŁĘKITNI KOPANINA – MOTO TRANS
17:00 – 8-2. EMILIANOWO – DON CORLEONE
17:30 – 6-4. AUTO HANDEL PASZYNIN – GRUPA INCO SUSZ
18:00 – 9-1. FLASHCARS – J.P. PARTNER
18:30 – 7-3. NIE MÓW HOP – FUTSAL PRABUTY
19:00 – 4-5. GRUPA INCO SUSZ – BARAŃSKI DRZWI
19:30 – 3-6. FUTSAL PRABUTY – AUTO HANDEL PASZYNIN
20:00 – 2-7. DON CORLEONE – NIE MÓW HOP

TERMIN X – XIX i XX KOLEJKA – 16 LUTEGO (SOBOTA)
15:00 – 1-10. J.P. PARTNER – BŁĘKITNI KOPANINA
15:30 – 2-9. DON CORLEONE – FLASHCARS
16:00 – 7-5. NIE MÓW HOP – BARAŃSKI DRZWI
16:30 – 9-3. FLASHCARS – FUTSAL PRABUTY
17:00 – 11-1. MOTO TRANS – J.P. PARTNER
17:30 – 10-2. BŁĘKITNI KOPANINA – DON CORLEONE
18:00 – 8-4. EMILIANOWO – GRUPA INCO SUSZ
18:30 – 5-6. BARAŃSKI DRZWI – AUTO HANDEL PASZYNIN
19:00 – 4-7. GRUPA INCO SUSZ – NIE MÓW HOP
19:30 – 3-8. FUTSAL PRABUTY – EMILIANOWO

20:00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SUSKIEJ LIGI FUTSALU – 2018/2019