Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

11 marca dwie drużyny Młodych Talentów stawiły się na turnieju w Sztumie, w którym brało udział dziesięć zespołów.

 

 

 

 

 

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. . Drużyna I czyli Niebiescy swoje mecze rozgrywali w grupie A, a drużyna II Biali w grupie          
Pierwszy etap turnieju przebrnęliśmy  bez utraty bramki zajmując dwa pierwsze miejsca w swoich grupach. W ćwierćfinałach drużyna Niebieskich rozgromiła 11:0 AP Kwidzyn I, natomiast Biali ulegli 1:0 AP Kwidzyn II. Drużyna Białych swój ostatni mecz rozegrała z gospodarzem turnieju KS Czernin, wygrywając 2:0 ostatecznie uplasowała się na piątym miejscu.
Niespodzianką zakończył się pierwszy półfinał w którym drużyna Niebieskich zagrała najsłabszy mecz w turnieju, nie wykorzystując wiele dogodnych sytuacji na objęcie prowadzenia ostatecznie przegrała w karnych 2:1 (0:0) z AMP Mikołajki.
Mecz o trzecie miejsce wygraliśmy 6:0 z AP Kwidzyn II.

Składy drużyn:
Niebiescy: Łukasz Gałkowski, Szymon Grzebienik, Konrad Furmański, Michał Paliński  Tadek Sobucki, Hubert Pułka, Jakub Fiedorowicz, Paweł Czepek.

Biali: Bartek Stańczyk, Kacper Gajer, Bartosz Kozikowski, Michał Derybowski, Maciej Sieciński, Marcel Dybich, Karol Badaszewski, Maks Godlewski, Adam Zaręba.
 

Wyniki spotkań  Młodych Talentów:

Mecze grupowe
MT Niebiescy : AP Kwidzyn        3:0
MT Niebiescy : AMP Mikołajki   2:0
MT Niebiescy : Olimpia Sztum    5:0
MT Niebiescy : KS Czernin         2:0
MT Biali : AP Kwidzyn          1:0
MT Biali : KS Czernin III       3:0
MT Biali : Rodło Kwidzyn     2:0
MT Biali : KS Czernin II        0:0

Mecze ćwierćfinałowe
MT Niebiescy : AP Kwidzyn I 11:0
MT Biali : AP Kwidzyn            0:1

Mecz o V Miejsce
MT Biali : KS Czernin   2:0

Mecz półfinałowy
MT Niebiescy : AMP Mikołajki  (0:0) 2:1 karne
 
Mecz o III Miejsce
MT Niebiescy : AP Kwidzyn II   6:0

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. AMP Mikołajki
2. Rodło Kwidzyn
3. Młode Talenty Niebiescy
4. AP. Kwidzyn
5. Młode Talenty Biali
6. KS Czernin I
7. KS Czernin II
8. AP Kwidzyn I
9. Olimpia Sztum
10. KS Czernin III

 

Zdjęcia: