Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W niedzielę 8 stycznia po przerwie świąteczno - noworocznej na parkiet wrócili zawodnicy występujący w Suskiej Lidze Futsalu.

Noworoczna kolejka miała przynieść kilka odpowiedzi ponieważ niektóre mecze ciekawie się zapowiadały. Tak również było ponieważ do gry wrócili zawodnicy Afidecor-u Kisielice, którzy wygrali swoje dwa mecze i awansowali na premiowane piąte miejsce gwarantujące grę w grupie mistrzowskiej SLF, za to na szóste miejsce spadła drużyna Jawt Wielkich. Wydarzeniem kolejki był jednak mecz Emilianowa z Auto Handel Paszynin czyli vice-lider z liderem. Zmotoryzowani chcieli rewanżu za porażkę w pierwszym meczu (2-6), ale i tym razem musieli zejść z boiska pokonani mimo, że jeszcze wygrywali na trzy minuty przed końcem i... remisowali na 10 sekund przed końcową syreną. Jednak strzał z... autu, który oddał Radosław Połeć z Emilianowa był tak mocny, że po drodze piłka otarła bramkarza Auto Handel Paszynin - Piotra Puwalskiego i wpadła prawidłowo do bramki. Tym samym na fotel lidera wróciła ekipa Emilianowa.   Kolejne mecze odbędą się w niedzielę 22 stycznia o godz. 15:00 oczywiście w hali widowiskowo - sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II. Zapraszamy serdecznie.