Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Suska Liga Futsalu 2016/17

W niedzielę 13 listopada rozpoczęła się kolejna edycja Suskiej Ligi Futsalu. W sezonie 2016/2017 występuje dziesięć zespołów.

Końcowa lista strzelców Suskiej Ligi Futalu w sezonie 2016/2017 Klasyfikacja strzelców (najlepszych pięciu):
1. Krystian Staniec (Emilianowo) – 28 bramek
2. Mariusz Gąsior (Moto Trans) – 19 bramek
3. Piotr Misiak (Emilianowo) – 18 bramek
4. Piotr Sztamborski (KS Różnowo) – 16 bramek
5. Sebastian Marciniak (Auto Handel Paszynin) – 15 bramek --------------------------------------------- Lista strzelców (poszczególnych drużyn): Jawty Wielkie:
Grzegorz Goszcz – 11
Artur Zastawny - 7
Dawid Góra - 7
Mariusz Nowakowski - 6
Hubert Zieliński – 3
Adrian Brążewski – 2
Dawid Kurmanek – 1
Paweł Kołodziejski - 1
Bramka samobójcza – 1 KS Piotrkowo:
Mateusz Herzberg – 12
Wojciech Grzegrzółka – 8
Dawid Maksimik – 4
Radosław Herzberg – 4
Piotr Rzepka – 2
Jakub Sokół - 2
Maciej Herzberg - 1 Moto Trans:
Mariusz Gąsior – 19
Radosław Mazurowski – 12
Michał Kacziński – 5
Tomasz Suliński – 4
Aleksander Brzuzy – 4
Mateusz Rodak – 2
Karol Chodowiec – 1 Ikader Redaki:
Przemysław Brasel – 6
Mariusz Ziółkowski – 4
Kacper Słodowski – 4
Alan Markowski – 1
Przemysław Pietrzak – 1
Krystian Kościelski - 1 Auto Handel Trans Cars:
Szymon Wojenkowski – 12
Jonasz Lewandowski – 9
Dominik Szarszewski – 8
Patryk Stankiewicz – 4
Hubert Meller – 3
Arkadiusz Jastrzębski – 2
Damian Jurkiewicz – 2
Cezary Nowakowski – 2
Kamil Banasiak - 2
Dominik Zakrzewski - 1 Orzeł Ulnowo:
Mariusz Wenderski – 7
Kacper Lechowski – 5
Michał Tomczyk – 5
Radosław Sobkowiak – 4
Daniel Sikorski - 4
Tomasz Lewandowski - 4
Kacper Przedpełski - 3
Mariusz Przedpełski – 1
Paweł Klimek – 1 Auto Handel Paszynin:
Sebastian Marciniak – 15
Łukasz Luliński - 14
Rafał Strączek - 11
Robert Krause - 10
Mateusz Wiśniewski - 9
Arkadiusz Frankiewicz - 8
Kamil Kozłowski - 6
Paweł Bieńkowski - 5
Adrian Laskowski – 2
Piotr Szagała – 2 Afidecor Kisielice:
Adam Korzeniak – 11
Arkadiusz Gwiazda – 11
Kamil Łukaszewski – 7
Sylwester Ciepliński - 5
Wiesław Murawski - 5
Paweł Burny – 4
Mateusz Michalski - 4
Jacek Tarnecki – 1
Patryk Napierski - 1 KS Różnowo:
Piotr Sztamborski – 16
Krzysztof Cendrowski - 8
Mateusz Leński – 8
Michał Gapys – 7
Patryk Gapys – 6
Dawid Skibiński – 1
Bartłomiej Lewandowski – 1 Emilianowo:
Krystian Staniec – 28
Piotr Misiak – 18
Maciej Wilczak – 15
Paweł Jakielski - 5
Dariusz Laskowski – 4
Hubert Wiśniewski - 4
Radosław Połeć - 3
Tomasz Kaszlewicz - 2

Klasyfikacja strzelców po 16 kolejkach:

 

Jawty Wielkie:
Grzegorz Goszcz – 11
Mariusz Nowakowski – 5
Artur Zastawny - 5
Dawid Góra - 5
Hubert Zieliński – 3
Adrian Brążewski – 2
Dawid Kurmanek – 1
Bramka samobójcza – 1
KS Piotrkowo:
Mateusz Herzberg – 9
Wojciech Grzegrzółka – 3
Piotr Rzepka – 2
Jakub Sokół – 2
Dawid Maksimik - 2
Radosław Herzberg - 1
Moto Trans:
Mariusz Gąsior – 18
Radosław Mazurowski – 10
Michał Kacziński – 4
Tomasz Suliński – 3
Aleksander Brzuzy – 2
Mateusz Rodak – 1
Karol Chodowiec – 1
Ikader Redaki:
Przemysław Brasel – 4
Mariusz Ziółkowski - 4
Kacper Słodowski – 3
Alan Markowski – 1
Przemysław Pietrzak – 1
Auto Handel Trans Cars:
Szymon Wojenkowski – 11
Jonasz Lewandowski – 9
Dominik Szarszewski - 5
Hubert Meller – 3
Patryk Stankiewicz – 3
Arkadiusz Jastrzębski - 2
Damian Jurkiewicz - 2
Cezary Nowakowski – 2
Orzeł Ulnowo:
Kacper Lechowski – 4
Daniel Sikorski – 4
Tomasz Lewandowski – 3
Radosław Sobkowiak - 3
Mariusz Wenderski – 3
Mariusz Przedpełski – 1
Paweł Klimek – 1
Auto Handel Paszynin:
Łukasz Luliński – 9
Rafał Strączek - 8
Arkadiusz Frankiewicz – 8
Robert Krause – 7
Sebastian Marciniak – 7
Mateusz Wiśniewski - 6
Paweł Bieńkowski – 5
Kamil Kozłowski - 5
Adrian Laskowski – 2
Piotr Szagała – 1
Afidecor Kisielice:
Adam Korzeniak – 11
Arkadiusz Gwiazda – 7
Kamil Łukaszewski – 7
Mateusz Michalski – 4
Wiesław Murawski – 3
Paweł Burny – 3
Sylwester Ciepliński - 2
Jacek Tarnecki – 1
Patryk Napierski - 1
KS Różnowo:
Piotr Sztamborski – 11
Krzysztof Cendrowski - 8
Mateusz Leński – 6
Michał Gapys – 4
Patryk Gapys – 4
Dawid Skibiński – 1
Bartłomiej Lewandowski – 1
Emilianowo:
Krystian Staniec – 22
Piotr Misiak – 15
Maciej Wilczak – 14
Hubert Wiśniewski – 4
Dariusz Laskowski – 4
Radosław Połeć – 3
Tomasz Kaszlewicz – 2
Paweł Jakielski - 1

TABELA KOŃCOWA:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1 Emilianowo 31 80-25
2 Auto Handel Paszynin 31 87-24
3 Afidecor Kisielice 23 52-37
4 Moto-Trans 22 47-27
5 Auto Handel Trans Cars 18 46-36
--- ------------------------------------- --- ---
6 KS Różnowo 18 52-29
7 Orzeł Ulnowo 17 34-63
8 KS Piotrkowo 12 35-77
9 Jawty Wielkie 10 39-55
10 Ikader Redaki 5 17-106

 

W dniu wczorajszym odbyło się ostatnie spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/17. Kierownicy drużyn wzięli udział w losowaniu terminarza. Gotowy rozkład rozgrywek przedstawiamy poniżej.

14 października odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne w ramach rozgrywek Suskiej Ligi Futsalu. Na pierwszym spotkaniu w hali CSiR pojawiło się ośmiu przedstawicieli drużyn. Czekamy na kolejne chętne drużyny występujące w Suskiej Lidze Futsalu.Kolejne spotkanie odbędzie się 28 października o godz. 18:00 w hali CSiR Susz.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rozgrywke Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/17.

Suska Liga Futsalu 2016/17 - spotkanie organizacyjne.