Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W hali suskiego centrum sportu rozegrano dzisiaj 3. i 4. kolejkę Suskiej Ligi Futsalu.

 

 

 

 

 

 

Pora przejrzeć wyniki niedzielnych zmagań, zapraszamy też do obejrzenia zdjęć z Susza.
Swoje mecze o godzinie 11:00 rozpoczęła dzisiaj grupa B. Dotychczasowy lider, ekipa Cały Czas Do Przodu, przegrał 2-4 z Dąberkiem (zawodnicy z ulicy Dąbrowskiego w Iławie wygrali również swoje drugie spotkanie), ale wygrał z wicemistrzem SLF, zespołem Auto Handel Paszynin 3-2.
W grupie A lider, Gajerek, wygrał swoje dwa mecze. Podobnie United Chicken, który zgarnął komplet punktów po dwóch emocjonujących spotkaniach kolejno z drużynami Afidecor Kisielice oraz z mistrzem SLF sezonu 2016/2017, Emilianowem, 3-2.
Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na mecze 5. i 6. kolejki SLF, które odbędą się w niedzielę 10 grudnia. Spotkania o godz. 11:00 rozpoczną zawodnicy grupy A, a od godz. 14:20 - grupy B.

 

GRUPA A

Afidecor Kisielice 2-3 Moto Trans
Orzeł Ulnowo 2-7 Redaki
Afidecor Kisielice 1-2 United Chicken
Gajerek 3-2 Moto Trans
Emilianowo 6-0 Orzeł Ulnowo
Jawty Wielkie 2-0 Redaki
Emilianowo 2-3 United Chicken
Gajerek 5-0 Jawty Wielkie

 

  drużyna punkty bilans
1. Gajerek 12 18-2
2. United Chicken 12 8-3
3. Afidecor Kisielice 6 12-4
4. Emilianowo 6 17-10
5. Moto Trans 6 11-8
6. Redaki 3 8-14
7. Jawty Wielkie 3 3-11
8. Orzeł Ulnowo 0 2-25

 

GRUPA B

Alicante 2-6 Auto-Handel Trans Cars
Cały Czas Do Przodu 2-4 Dąberek
Alicante 2-4 DRV Iława
Juniorzy GKS Wikielec 2-3 Auto-Handel Trans Cars
Auto-Handel Paszynin 2-3 Cały Czas Do Przodu
Barański Drzwi 0-4 Dąberek
Auto-Handel Paszynin 4-2 DRV Iława
Juniorzy GKS Wikielec 4-0 Barański Drzwi

 

  drużyna punkty bilans
1. Auto-Handel Trans Cars 10 15-7
2. Cały Czas Do Przodu 9 13-12
3. Daberek 7 10-6
4. Auto-Handel Paszynin 7 10-7
5. DRV Iława 6 12-12
6. Juniorzy GKS Wikielec 4 9-11
7. Alicante 3 11-15
8. Barański Drzwi 0 1-15