Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Wyniki 7 i 8 kolejki Suskiej Ligi Futsalu

Ikader Redaki - Tęcza Kamieniec 5-1
Jawty Wielkie - Auto Handel Paszynin 1-5
Tęcza Kamieniec - Emilianowo 1-4
Ikader Redaki - Jawty Wielkie 2-3
Auto Handel Paszynin - Afidecor Kisielice 0-2
Unia Susz Juniorzy - Emilianowo 4-3
GD Trade Susz - Unia Susz Juniorzy 0-2
GD Trade Susz - Auto Handel Trans Cars 0-7
Lista strzelców poszczególnych drużyn SLF po 8. kolejce: Ikader Redaki:
Kamil Solecki - 5
Łukasz Olszewski – 3
Przemysław Bieluch – 1
Michał Markowski – 1
Rafał Ziółkowski – 1
Bartłomiej Kowalski – 1
Krystian Gawroński – 1 Auto Handel Paszynin:
Rafał Strączek - 6
Sebastian Marciniak - 6
Krzysztof Meler – 5
Dariusz Laskowski - 4
Mateusz Wiśniewski - 3
Łukasz Luliński – 1
Piotr Szagała – 1 GD Trade Susz:
Michał Rodak - 1
Paweł Bielak - 1
Mateusz Zarzycki - 1
Kamil Kozłowski – 1 Jawty Wielkie:
Błażej Zieliński - 6
Artur Zastawny – 4
Karol Różański – 2 Emilianowo:
Maciej Wilczak - 6
Piotr Misiak - 5
Tomasz Lewandowski - 2
Mariusz Wendelski – 1
Radosław Sobkowiak – 1
Krystian Staniec - 1 Afidecor Kisielice:
Paweł Burny - 4
Arkadiusz Gwiazda - 2
Sylwester Ciepliński - 1
Adam Korzeniak – 1
Piotr Komoniewski - 1 Unia Susz Juniorzy:
Radosław Mazurowski - 3
Damian Jurkiewicz - 2
Mariusz Gąsior - 2
Michał Kacziński - 2
Igor Fabiański - 1
Michał Zyper – 1 Auto Handel Trans Cars:
Jakub Górski – 6
Hubert Meler - 5
Arkadiusz Jastrzębski – 3
Patryk Stankiewicz - 3
Jonasz Lewandowski - 3
Damian Czarnowski – 2
Szymon Hanas - 1
Bramka samobójcza – 1 Tęcza Kamieniec:
Mateusz Leński - 4
Piotr Sztamborski - 3
Jarosław Napolski - 3
Adrian Herzberg - 2
Michał Gapys - 2
Jarosław Napolski - 1 --------------- Lista osób, ktore otrzymały żółte i czerwone kartki (jeśli zawodnik dostanie trzy żółte kartki to w kolejnym meczu pauzuje): Jawty Wielkie:
Hubert Zieliński - 1 żółta kartka
Adrian Mrążewski - 1 żółta kartka
Paweł Kołodziejski - 1 żółta kartka Emilianowo:
Maciej Wilczak - 1 żółta kartka
Piotr Pawlik - 1 żółta kartka
Radosław Sobkowiak - 1 żółta kartka
Piotr Misiak – 1 żółta kartka Ikader Redaki:
Kamil Solecki - 3 żółte kartki (pauza 1 meczu z Unia Susz Juniorzy) Auto Handel Paszynin:
Łukasz Luliński - 1 żółta kartka
Piotr Puwalski - 1 żółta kartka
Dariusz Laskowski – 1 żółta kartka GD Trade Susz:
Przemysław Cichaczewski - 2 żółte kartka
Mateusz Zarzycki – 1 żółta kartka Auto Handel Trans Cars:
Jonasz Lewandowski - 1 żółta kartka Unia Susz Juniorzy:
Rafał Lewandowski - 1 żółta kartka
Tomasz Czapliński – 1 żółta kartka Tęcza Kamieniec:
Igor Czapliński – 1 żółta kartka