Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Wyniki 9 i 10 kolejki Suskiej Ligi Futsalu.

Wyniki 9 i 10. kolejki Suskiej Ligi Futsalu Tęcza Kamieniec – Jawty Wielkie 1 - 5
Auto Handel Paszynin – Unia Susz Juniorzy 5 - 0
Tęcza Kamieniec – GD Trade Susz 1 - 3
Jawty Wielkie – Afidecor Kisielice 0 - 1
Ikader Redaki – Auto Handel Trans Cars 0 - 9
Emilianowo – GD Trade Susz 4 - 3
Auto Handel Trans Cars – Auto Handel Paszynin 1 - 6
Afidecor Kisielice – Ikader Redaki 11 - 0
Lista strzelców poszczególnych drużyn SLF po 10. kolejce: Ikader Redaki:
Kamil Solecki - 5
Łukasz Olszewski – 3
Przemysław Bieluch – 1
Michał Markowski – 1
Rafał Ziółkowski – 1
Bartłomiej Kowalski – 1
Krystian Gawroński – 1 Auto Handel Paszynin:
Rafał Strączek - 7
Sebastian Marciniak - 7
Krzysztof Meler – 7
Mateusz Wiśniewski - 5
Dariusz Laskowski - 4
Adrian Laskowski - 4
Łukasz Luliński – 1
Piotr Szagała – 1 GD Trade Susz:
Wojtek Pomarański - 3
Michał Rodak - 2
Sędzikowski Darek - 1
Paweł Bielak - 1
Mateusz Zarzycki - 1
Kamil Kozłowski – 1
Samobójcza - 1 Jawty Wielkie:
Błażej Zieliński - 7
Artur Zastawny – 4
Karol Różański – 2
Dawid Góra - 2
Hubert Zieliński - 1
Samobójcza - 1 Emilianowo:
Maciej Wilczak - 7
Piotr Misiak - 7
Tomasz Lewandowski - 2
Sebastian Kamińśki - 1
Mariusz Wendelski – 1
Radosław Sobkowiak – 1
Krystian Staniec - 1 Afidecor Kisielice:
Paweł Burny - 8
Adam Korzeniak – 5
Arkadiusz Gwiazda - 2
Tarnecki Jacek - 2
Piotr Komoniewski - 2
Sylwester Ciepliński - 1
Krajewski Sebastian - 1 Unia Susz Juniorzy:
Radosław Mazurowski - 3
Damian Jurkiewicz - 2
Mariusz Gąsior - 2
Michał Kacziński - 2
Igor Fabiański - 1
Michał Zyper – 1 Auto Handel Trans Cars:
Jakub Górski – 8
Hubert Meller - 7
Jonasz Lewandowski - 6
Patryk Stankiewicz - 4
Arkadiusz Jastrzębski – 3
Szymon Hanas - 3
Damian Czarnowski – 2
Bramka samobójcza – 1 Tęcza Kamieniec:
Mateusz Leński - 4
Piotr Sztamborski - 4
Jarosław Napolski - 3
Adrian Herzberg - 2
Michał Gapys - 2
Jarosław Napolski - 1
Igor Czapliński - 1 ------------------------------------------- Lista osób, ktore otrzymały żółte i czerwone kartki (jeśli zawodnik dostanie trzy żółte kartki to w kolejnym meczu pauzuje): Jawty Wielkie:
Hubert Zieliński - 1 żółta kartka
Adrian Mrążewski - 1 żółta kartka
Paweł Kołodziejski - 1 żółta kartka
Artur Zastawny - 1 żółta kartka Emilianowo:
Maciej Wilczak - 1 żółta kartka
Piotr Pawlik - 1 żółta kartka
Radosław Sobkowiak - 1 żółta kartka
Piotr Misiak – 1 żółta kartka Ikader Redaki:
Kamil Solecki - 3 żółte kartki (kara odbyta) Auto Handel Paszynin:
Łukasz Luliński - 1 żółta kartka
Piotr Puwalski - 1 żółta kartka
Dariusz Laskowski – 1 żółta kartka GD Trade Susz:
Przemysław Cichaczewski - 2 żółte kartka
Mateusz Zarzycki – 1 żółta kartka
Sędzikowski Darek - 1 żółta kartka Auto Handel Trans Cars:
Jonasz Lewandowski - 1 żółta kartka Unia Susz Juniorzy:
Rafał Lewandowski - 1 żółta kartka
Tomasz Czapliński – 1 żółta kartka Tęcza Kamieniec:
Igor Czapliński – 1 żółta kartka Afidecor Kisielice:
Korzeniak Adam - 1 żółta kartka