Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W niedzielę 7 lutego zakończone zostały rozgrywki Suskiej Ligi Futsalu.

Ostatnia kolejka miała zadecydować czy Auto Handel Paszynin obroni tytuł mistrzowski, albo poznamy nowego mistrza jakim byłby Auto Handel Trans Cars. Okazało się, że mistrz tak łatwo nie poddał się i w ostatnim meczu sezonu (tak ułożył się terminarz rozgrywek, że decydował ostatni mecz), że zmotoryzowani, ale od braci Paszynin obronili tytuł mistrzowski.
Sam mecz był ciekawym widowiskiem, bo na prowadzenie wyszło Trans Cars po bramce Szymona Hanasa, później do głosu doszedł Paszynin zdobywając trzy gole (dwie bramki Łukasza Lulińskiego oraz jedna Krzysztofa Melera). Trans Cars nie mając nic do stracenia, do tego remis wystarczył im na zdobycie upragnionego mistrzostwa wycofał bramkarza, ale tylko było stać ich na jednego gola Huberta Mellera. Do końcowej syreny zaciekle walczyli o korzystny rezultat i zdecydowanie najlepszy mecz Suskiej Ligi Futsalu zakończył się zwycięstwem Auto Handel Paszynin.
Trzecie miejsce zajęło Emilianowo, które grało bardzo dobrze, jednak gdyby miało lepsze wyniki w pierwszej części sezonu, za pewne skończyliby na wyższym miejscu rozgrywki.
Nagrody indywidualne powędrowały do Piotra Pawlika (najlepszy bramkarz - Emilianowo), Pawła Burnego (najlepszy strzelec - Afidecor Kisielice) oraz Jakub Górskiego (najlepszego zawodnika SLF - Auto Handel Trans Cars).
Wypowiedź Kamila Jędrzejewskiego organizatora rozgrywek SLF:
"Ligę uważam za udaną, poziom na pewno był wyższy niż w latach poprzednich, chcemy żeby liga się rozwijała i w następnym roku dołączyły do nas drużyny z regionu. Chcemy dać rangę tym rozgrywkom po przez wprowadzane zmiany do regulaminu oczywiście pod jeszcze większym kątem futsalu oraz same nagrody."
Za miejsce na podium zespół otrzymał prócz pucharu i medali - dresy firmy Adidas (I miejsce), koszulki meczowe firmy Adidas (II miejsce) oraz koszulki treningowe firmy R-GOL (III miejsce). Nagrody wręczali: Jarosław Piechotka - dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, Zdzisław Zdzichowski - zastępca burmistrza miasta Susz oraz Kamil Jędrzejewski - organizator rozgrywek Suskiej Ligi Futsalu.
 
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ SUSKIEJ LIGI FUTSALU
1. Auto Handel Paszynin 16 -  40 pkt. 57-16 br.
2. Auto Handel Trans Cars 16 - 39 pkt. 54-22 
3. Emilianowo 16 -  37 pkt. 59-24
4. Afidecor Kisielice 16 -  26 pkt. 49-21
5. Unia Susz Juniorzy 16 -  25 pkt. 28-28
6. Jawty Wielkie 16 - 24 pkt. 36-31
7. Ikader Redaki 16 -  8 pkt. 18-71
8. Tęcza Kamieniec 16 - 7 pkt. 22-56
9. GD Trade Susz 16 -  5 pkt. 13-66
 
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW
Paweł Burny (Afidecor Kisielice) - 21
Maciej Wilczak (Emilianowo) - 20
Błażej Zieliński (Jawty Wielkie) - 18
 
SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY AUTO HANDEL PASZYNIN
Piotr Puwalski, Mateusz Wiśniewski, Robert Krause, Dariusz Laskowski, Rafał Strączek, Łukasz Luliński, Adrian Laskowski, Krzysztof Meler, Piotr Szagała, Sebastian Marciniak, Damian Paszynin, Arkadiusz Frankiewicz, Paweł Bieńkowski.