Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

CSIR Pałac Kamieniec

W niedzielę 09.12.2018r. CSiR Pałac Kamieniec wyjazdowym meczem z Health Revolution Elbląg zakończył zmagania w bieżącym roku.

Siatkarze CSiR Pałac Kamieniec zakończyli I rundę rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej. Ostatnim przeciwnikiem był SMS Ostróda. Mecz rozegrany został w niedzielę 2.12.2018r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 22.

W minioną niedzielę w Suszu swój mecz w ramach 8.kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy rozgrywał zespół CSiR Pałac Kamieniec.

W minioną sobotę zespół reprezentujący powiat iławski w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy CSiR Pałac Kamieniec swój mecz rozgrywał w Lidzbarku Warmińskim z miejscowym Wenglorzem Volley.

O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć. Wiemy nad czym trzeba pracować, by w przyszłości unikać podobnych sytuacji, jakie miały miejsce w tym meczu.

Zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy zakończył się mecz pomiędzy drużynami CSiR Pałac Kamieniec, a GLKS Jurand Barciany.

Za nami 2 kolejka spotkań w III lidze siatkarzy. Drużyna Pałacu grała w "jaskini lwa", w Gietrzwałdzie z miejscowym KPS. Był to jednocześnie pojedynek mistrza z vicemistrzem dwóch poprzednich sezonów.

Za nami miesiąc zmagań i emocji związanych z udziałem naszej reprezentacji na MŚ Włochy/Bułgaria 2018 zakończonych najlepiej jak tylko można było sobie wymarzyć, zdobyciem złotego medalu 2 raz z rzędu. W innych drużynowych dyscyplinach w naszym kraju to się jeszcze nie zdarzyło! Historia narodziła się na naszych oczach.

W dniach 27-29.04.2018r. odbyły się Półfinały o wejście do II ligi siatkarzy, które już po raz 5-ty w historii klubu, okazały barierą nie do przejścia.

W dniach 21-22.04.2018r. w Dźwirzynie i Kołobrzegu odbyły się IX Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce.