Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

CSIR Pałac Kamieniec

W dniach 27-29.04.2018r. odbyły się Półfinały o wejście do II ligi siatkarzy, które już po raz 5-ty w historii klubu, okazały barierą nie do przejścia.

W dniach 21-22.04.2018r. w Dźwirzynie i Kołobrzegu odbyły się IX Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce.

Zespół Pałacu Kamieniec przed meczem miał napewno ciche nadzieje na odwrócenie losów rywalizacji o mistrzostwo Warmii i Mazur lub choćby o przedłużenie jej o dzień dłużej. 

Rywalizacja play-off o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy rozpoczęła się po myśli faworyta całych rozgrywek, KPS Gietrzwałd, który w minioną niedzielę wywiózł po raz drugi już w tym sezonie z Susza cenne zwycięstwo 3:0 i tym samym objął prowadzenie 1:0

Celem wyprawy siatkarzy CSiR Pałac Kamieniec na północne krańce naszego województwa było nie tylko zwycięstwo, lecz przede wszystkim trzeba było zatrzeć złe wrażenie, jakie podopieczni Dawida Suskiego zostawili po zeszłotygodniowej porażce na własnym parkiecie z Wenglorzem Volley Lidzbark Warmiński.

Siatkarze Pałacu Kamieniec wrócili do gry. Po zeszłotygodniowej porażce z faworyzowanym KPS-em Gietrzwałd, dziś zespół prowadzony przez Dawida Suskiego pokonał w Wilkasach k/Giżycka miejscowy KS Masuria Volley 3:1.

Za nami 3 kolejka rozgrywek, w której nasz zespół pokonał KS Masurię Volley Giżycko 3:0.

Wyjazdowa przegrana naszych siatkarzy.

12.11.2017 r.  o godz. 15 30 rozegrany został mecz III ligi w piłce siatkowej mężczyzn. To pierwsze spotkanie rozegrane przez drużynę CsiR Pałac Kamieniec w sezonie 2017-2018.

W niedzielę 5.11.2017 r. o godz. 10-tej w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się V Jesienny Turniej piłki siatkowej mężczyzn o Puchar Burmistrza Susza.