Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Drużyna CSIR  ,, PAŁAC ,,  Kamieniec awansowała do finału w rozgrywkach piłki siatkowej mężczyzn III ligi w sezonie 2016 – 2017.

Rewanżowy mecz odbył się w nietypowowym terminie bo w piątek 24.03.2017 r. o godz. 19 30 w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu. Mecz miał się odbyć w sobotę ale na proźbę drużyny z Górowa mecz został przeniesiony na piątek.
Pierwszy mecz play off w Górowie drużyny rozegrały 11.03.2017 r. Lepszą okazała się drużyna z Kamieńca wygrywają 3:1. Tylko w pierwszym secie drużyna z Kamieńca miała problem z przełamaniem przeciwnika , może dlatego że zawodnicy nie byli dostatecznie rozgrzani. Następne trzy sety meczu to dobra gra gości którzy realizowali założenia trenera Łukasza Nikraszewicza. Ale w czwartym secie w końcówce seta prowadząc 22:19 pozwolili dogonić się gościom i set został rozstrzygnięty na przewagi. Po tym zwycięstwie a w perspektywie meczu rewanżowego u siebie , drużyna CSIR Pałac Kamieniec jest zdecydowanym faworytem aby awansować do finału tych rozgrywek.
Mecz rewanżowy to istny maraton siatkarski. Prawie dwie godziny gry , akcja za akcje , raz jedna raz druga drużyna przejmowała inicjatywę. Rezerwowy skład , jaki wystawił do gry trener Łukasz Nikraszewicz chyba chciał coś udowodnić. Zawodnicy na boisku byli bardzo skoncentrowani co przyniosło efekt w pierwszym wygranym secie. Drugim secie goście zagrali lepiej niż w pierwszym
i wyrównali stan meczu. W trzecim secie zawodnicy z Kamieńca zagrali lepiej niż w drugim secie
i znowu gospodarze objęli prowadzenie. Czwarty set bardzo wyrównany . Ale końcówka seta  zagrana bardzo dobrze przez gości i doprowadzili do piątego seta. Ostatni set zaczął się od mocnego
uderzenia drużyny z Kamieńca. Od początku do końca piątego seta nie zwalniali tempa w grze systematycznie powiększając przewagę i pewnie go wygrywając i cały mecz.
W drużynie z Kamieńca nie wystąpiło kilku zawodników z różnych przyczyn. Dwóm nominalnym rozgrywającym Łukaszowi Nejdrowskiemu i Krzysztofowi Konkolowi przeszkodziła praca w przyjeździe na mecz i z konieczności musiał rozgrywać Łukasz Brzeziński. Brakowało również broniącego libero Patryka Wasia. Na tej pozycji zastąpił go trzeci libero w drużynie Michał Masny.
Michał rozegrał cały mecz i zebrał dużo pochwał od trenera. Na pozycji atakującego zagrał Gliwa Paulo. Był to jego najdłuższy pobyt na boisku w rundzie reważowej. Paulo zaprezentował się bardzo dobrze. Jego atutem jest wyskok i bardzo trudna zagrywka. Na pozycji środkowego bloku zagrali Dawid Wiśniewski , był to jego nieliczny występ na boisku w tym sezonie – studia i Roman Rólkiewicz. Obaj zagrali całe spotkanie i zaprezentowali się dobrze na boisku. Na pozycji przyjmującego zagrali Tomek Świstowski i Pawel Kopaczel. Dobra gra w bloku , ataku i obronie gorzej było z przyjęciem zagrywki. Za Tomka Świstowskiego głównie na zagrywkę. W połowie czwartego seta za Pawła Kopaczela wszedł Robert Rólkiewicz a Tomka Świstowskiego Dawid Suski. Po koniec cwartego seta Mateusz Szymańki zmienił na pozycji atakującego Paulo Gliwę a Dawida Wiśniewskiego Sebastian Suski na zagrywkę. Nie wyszli na boisko Tomek Buszko środkowy bloku i libero Tomek Poskier. Trener drużyny z Kamieńca sprawdził wszystkich dublerów ma teraz obraz którzy zawodnicy wystąpią w meczu finałowym naszej ligi i w perspektywie gry w półfinale o wejście do drugiej ligi.
W konfrotacji drużyn z Kamieńca i Górowa  wygrała drużyna z Kamieńca 2:0. W meczach 3:1  i 3:2.