Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Batalia finałowa o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej mężczyzn w piłce siatkowej rozpoczęła się w minioną niedzielę.

Nasz zespół niestety nie może początku tej rywalizacji(do 2 wygranych meczów) zaliczyć do udanych.We własnej hali lepszy od nas okazał się faworyt rozgrywek KPS Olsztyn wygrywając-po raz trzeci już w tym sezonie-3:1.Na stronie zespołu olsztyńskiego można przeczytać,że to już chyba tradycja w rywalizacji pomiędzy naszymi zespołami.Pierwszy set należał do Pałacu 25:21,ale goście wyciągnęli wnioski wygrywając trzy następne partie.O ile II set toczył się pod dyktando gości od początku do końca(25:19 dla Olsztyna),to w III partii mimo prowadzenia 10:4,później 15:11,daliśmy sobie odebrać inicjatywę gościom,którzy prowadzili już 23:17,co prawda udało się trochę odrobić,ale to nie wystarczyło,by wyjść na prowadzenie-KPS wygrał III set 25:22.Podobna sytuacja miała miejsce w samej końcówce IV seta,w której KPS prowadził 20:16,ale po kilku skutecznych akcjach nasz zespół prowadził 22:21,lecz jednak to Olsztynianie zakończyli tego seta (25:23) i cały mecz na swoją korzyść.

CSiR Pałac Kamieniec - KPS Olsztyn 1:3(25:21;19:25;22:25;23:25)

Składy obu zespołów:

Pałac Kamieniec:
Nejdrowski,S.Suski,Buszko,Szymański,Robert Rólkiewicz,Brzeziński,Poskier(libero),Masny(libero II),Waś,Roman Rólkiewicz,Konkol,Gliwa,D.Suski,Kopaczel.

Trener Łukasz Nikraszewicz

KPS Olsztyn:
Grzywiński, Rawski, Borkowski, Truskowski, Kapelański, Kowzowicz, Gnatowski (l) oraz Biryło, Uziałło, Zaborowski, Mokrski, Karpiński, Awiżeń (l).

Trener Rafał Gnatowski

Sędziowie: Bartosz Kikul,Dariusz Czarnowski.

Mecz oglądało ok.40 osób.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom drugi mecz i ew. trzeci decydujący o tym kto zostanie mistrzem Warmii i Mazur,odbędzie się w terminie 8 i ew.9.04.2017r. w Olsztynie.Sobotnie spotkanie
w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 im. Cypriana Kamila Norwida przy ul.Turowskiego 3 wstępnie zaplanowano na godzinę 19.Jeśli naszemu zespołowi uda się wygrać w sobotę,wówczas
niedzielne spotkanie będzie decydować o końcowym wyniku całej rywalizacji. Przypomnijmy,że oba zespołu mają zagwarantowany udział w turniejach 1/2 finału o wejście do II ligi PZPS.Pozostaje pytanie gdzie która z drużyn będzie rozgrywać swój turniej.Nie jest więc powiedziane na 100 %,że wczorajszy mecz był naszym ostatnim ligowym występem w sezonie 2016/17 na własnym parkiecie.

ZDJĘCIA: FACEBOOK PAŁAC KAMIENIEC