Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniu 2.04.2017 r. w Przasnyszu odbył się turniej oldboy w piłce siatkowej.

siatkowej. Zawody rozegrane zostały tylko w jednej kategorii, +40. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn, w tym gronie znalazła się drużyna CSIR BASTEN Kamieniec. Zespoły podzielono na 2 grupy, a mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz siatkarzy z Kamieńca to potyczka z drużyną z Ciechanowa, mecz zakończył się po dwóch setach na korzyść naszych zawodników. Drużyna z Makowa Mazowieckiego okazała się bardziej wymagającym przeciwnikiem. Przeciwnicy skrzętnie wykorzystując słabszą dyspozycję zawodników wygrali pewnie 2:0. CSIR Basten Kamieniec zajmując drugie miejsce w grupie trafił na drużynę z Glinojecka. Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony siatki. Może dlatego że stawką był awans do finału turnieju. Więcej zimnej krwi w tym spotkaniu zachowała drużyna z Kamieńca. Początek pierwszego seta nie zapowiadał sukcesu drużynie z gminy Susz. Przy stanie 10:5 dla przeciwników dokonane zostały dwie zmiany i gra się zaczęła zazębiać. Drużyna z Kamieńca zdobyła kilka punktów z rzędu doprowadzając do remisu. Jednak do końca seta gra była wyrównana i zacięta ale końcówka należała do drużyny z Kamieńca. Drugi set bardzo krótki. Drużyna z Kamieńca grała jak znut wygrywając seta bardzo wyraźnie i cały mecz do zera. W finale spotkały się drużyny które grały ze sobą w grupie. Drużyna z Makowa Mazowieckiego chciała podtrzymać passę zwycięstw a drużyna z Kamieńca żądna była rewanżu po przegranej w grupie. Po dobrej grze w półfinale drużyna z Kamieńca nie zwalniała tempa i grała bardzo skutecznie wygrywając wyraźnie oba  sety i rewanżując się przeciwnikom.

Skład CSIR Basten Kamieniec :
Waldemar Krynicki , Sławomir Tabaczyk , Andrzej Kalisz , Jarosław Tkaczyk , Andrzej Prochowski
Dariusz Wagasewicz , Tomasz Jabłoński i Piotr Zdzichowski.

Wyniki gr. 1
CSIR Basten Kamieniec - Ciechanów                  2:0 / 12 , 14 /
Ciechanów - Maków Mazowiecki                            0:2 / -21 , -15 /
Maków Mazowiecki - CSIR Basten Kamieniec    2:0 / 18 , 22 /

Wyniki gr. 2
Glinojeck  - Zielona                                                  2:0 / 14, 19 /
Zielona - Przasnysz                                                 1:2 / 22 , -22 , -12 /
Przasnysz - Glinojeck                                              0:2 / -21 , -23 /

Półfinał : A
Przasnysz - Maków Mazowiecki                             0:2 / -19 , -23 /

Półfinał : B
CSIR Basten Kamieniec  -  Glinojeck                  2:0 / 24 , 14 /

Mecz o 3-cie m-sce
Glinojeck  - Przasnysz                                            2:0 / 19 , 19 /