Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

12.11.2017 r.  o godz. 15 30 rozegrany został mecz III ligi w piłce siatkowej mężczyzn. To pierwsze spotkanie rozegrane przez drużynę CsiR Pałac Kamieniec w sezonie 2017-2018.

 

 

 

 

 

 

Mecz został rozegrany w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.
Drużyna z Kamieńca już ósmy sezon startuje w tych rozgrywkach. W poprzednim sezonie zajęła drugie miejsce i grała w Garwlinie w półfinale o wejście do drugiej ligi.
W skłądzie drużyny nastąpiły zmiany kadrowe. Z drużyny odeszli Sebastian Suski i Marcin Szpindler - kontuzje , Krzysztof Konkol , Świstowski Tomasz i Waś Patryk rezygnacja z gry z różnych powodów z opcją powrotu do drużyny. Zmiana nastąpiła również na stanowisku trenera. Łukasz Nikraszewicz zrezygnował z prowadzenia drużyny po jednym sezonie - sprawy rodzinne, a zastąpił go Dawid Suski. Do drużyny doszło czterech zawodników. Na pozycję rozgrywającego - Adam Kotyśko na pozycję przyjmującego - Szymon Kownacki na pozycję atakującego - Szymon Macyra i na pozycję środkowego bloku - Tomasz Domeradzki. 
Faworytem tego meczu była drużyna z Kamienieca. W poprzednim sezonie zdecydowanie lepszą drużyną była drużyna z Gminy Susz a po wzmocnieniach jakie nastąpiły w tym sezonie byłoby katastrofą jakby mecz był przegrany przez drużynę z Kamieńca.
Wszystkie sety były bardzo podobne do siebie z przebiegu gry. Na początku prowadzenie gospodarzy później gra wyrównana raz prowadzenie gości raz gospodarzy. Ale im bliżej końca seta dominacja drużyny CSIR Pałac Kamieniec była wyraźniejsza. Trener Dawid Suski w pierwszym secie dokonał podwójnej zmiany za rozgrywającego Łukasz Nejdrowskiego wszedł atakujący Szymon Macyra a za atakującego Paulo Gliwę wszedł rozgrywający Adam Kotyśko. Ta zmiana była strzałem w dziesiątkę trenera bowiem gospodarze zdobyli dziewięć punktów przy dwóch gości.
Najlepszym elementem gry było przyjęcie. Mimo dobrego przyjęcia i dobrego rozegrania ataki nie były kończone i to był najgorszy element gry w wykonaniu drużyny z Kamieńca. Dobrze zagrali libero naszego zespołu. Tomek Poskier dobrze zagrał w przyjęciu a Michał Masny w obronie.
Następny mecz drużyna CSIR Pałac Kamieniec rozegra na wyjeździe z drużyną KPS Gietrzwałd /dawna KPS Olsztyn/ 26.11.2017 r. w niedzielę o godz. 14-tej.
 
Skład CSIR Pałac Kamieniec :
Łukasz Brzeziński – kapitan , Adam Kotyśko , Dawid Suski , Rólkiewicz Roman , Szymon Macyra , Łukasz Nejdrowski , Paweł Kopaczel , Rólkiewicz Robert , Tomasz Buszko , Paulo Gliwa
Szymański Mateusz oraz libero Tomasz Poskier i Michał Masny.
 
 
CSIR  PAŁAC  KAMIENIEC - KSD  ENERGOUTIL  EŁK
 
3  :  0  / 20 , 21 , 21 /