Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Wyjazdowa przegrana naszych siatkarzy.

Miejscowy KPS w "godzinę z kąpielą" odprawił nas z kwitkiem, choć początek meczu tego nie zapowiadał to niestety okazały się to "miłe złego początki". Prowadzenie 8:5 w pierwszym secie okazało się naszym ostatnim prowadzeniem w całym meczu. Wyniki poszczególnych setów dowodzą jedynie, że gospodarze całkowicie dominowali na parkiecie przez całe spotkanie, poza wspomnianym początkiem pierwszego seta.
KPS Gietrzwałd - CSiR Pałac Kamieniec 3:0 (25:16,25:19,25:16).
Składy obu zespołów:
KPS: Biryło, Kapelański, Chełchowski, Romankiewicz, Zaborowski, Uziałło, Olbryś (Libero) oraz Rawski, Gnatowski (II Trener), Bajor.
Trener Maciej Rejzner.
CSiR Pałac: Nejdrowski, Szymański, Buszko, Macyra, Robert Rólkiewicz, Brzeziński, Poskier (Libero) oraz Kotyśko, Gliwa, Kopaczel, Kownacki, Roman Rólkiewicz, Masny (Libero II).
Trener Dawid Suski.
Sędziowie: Artur Berggrün oraz Andrzej Kileński (obaj Olsztyn).
Widzów: ok. 20-25 osób.
Pozostałe wyniki meczów 2 kolejki III ligi grupy warmińsko-mazurskiej oraz tabela:
Masuria Volley Giżycko - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:2 (25:18,18:25,26:24,18:25,15:8)
KSD Energoutil Ełk - Team Cresovia Górowo Iławeckie 1:3 (22:25, 22:25, 25:21, 15:25).