Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Siatkarze Pałacu Kamieniec wrócili do gry. Po zeszłotygodniowej porażce z faworyzowanym KPS-em Gietrzwałd, dziś zespół prowadzony przez Dawida Suskiego pokonał w Wilkasach k/Giżycka miejscowy KS Masuria Volley 3:1.

Pierwszy setki od początku do końca pod kontrolą naszego zespołu i bez historii. Od drugiego seta gospodarze zmienili ustawienie, na pozycji rozgrywającego zameldował się Łukasz Augustynowicz, zaś grający na tej pozycji w poprzedniej partii Maciej Cichecki powrócił na pozycję przyjmującego. Masuria wygrała drugą odsłonę 25:21. Następna w identycznym stosunku na naszą korzyść. Czwarty set wyglądał niemalże tak samo jak pierwszy. Nasza drużyna wróciła do swojej gry, od początku do końca stopniowo powiększając przewagę, ostatecznie 25:18 i cały mecz 3:1.

KS Masuria Volley Giżycko - CSiR Pałac Kamieniec 1:3 (17:25, 25:21, 21:25, 18:25).

Skład Pałacu : Nejdrowski, Szymański, Roman Rólkiewicz, Macyra, Kopaczel, Brzeziński, Poskier (Libero) oraz Kotyśko, Masny (Libero Drugi).

Sędziowie : Sylwester Choiński (Giżycko) oraz Agnieszka Preweda (Kętrzyn).

Mecz w hali sportowej Parku Wodnego w Wilkasach oglądało ok 10 osób.

Pozostałe rezultaty tej kolejki to:

KPS Gietrzwałd - Team Cracovia Górowo Iławeckie 3:0

KSD Energoutil Ełk - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 0:3.

Za tydzień podopieczni Dawida Suskiego jadą do Ełku na zaległy mecz z 4.02.2018r. Do hali CSiR w Suszu Pałac powróci w terminie 17-18.03.2018r., kiedy podejmie Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński.