Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Zespół Pałacu Kamieniec przed meczem miał napewno ciche nadzieje na odwrócenie losów rywalizacji o mistrzostwo Warmii i Mazur lub choćby o przedłużenie jej o dzień dłużej. 
Nic z tego nie wyszło. Faworyt całych rozgrywek KPS Gietrzwałd szybko rozwiał wątpliwości kto jest w naszym województwie najlepszy. Po raz 4 z rzędu popularna "Choroszcza" sięgnęła po złoty medal, zasłużenie wygrywając drugi mecz finałowy z Pałacem 3:0 i całą rywalizację play-off 2:0. Obserwując spotkanie w hali Gminnego Gimnazjum im. ks. Wojciecha Zinka w Gietrzwałdzie, zwłaszcza pierwsze dwie partie, można było odnieść wrażenie, że podopieczni Dawida Suskiego zostali przez gospodarzy po prostu zbici. Trzecia odsłona nie wyglądała już tragicznie ze strony gości, lecz KPS od początku utrzymywał przewagę co najmniej 3 punktów i do końca kontrolował jej przebieg.
 
KPS Gietrzwałd - CSiR Pałac Kamieniec 3:0 (25:16,25:12,25:20).
 
KPS: Kurmin, Borkowski, Chełchowski, Wójcik, Romankiewicz, Kapelański, Olbryś (Libero) oraz Gnatowski (Libero II), Awiżeń, Burakiewicz, Bajor, Rawski, Zaborowski, Mokrski.
 
Trener Maciej Rejzner
 
Pałac: Kotyśko, Szymański, Suski, Macyra, Robert Rólkiewicz, Brzeziński, Poskier (Libero) oraz Nejdrowski, Gliwa, Kopaczel.
 
Trener Dawid Suski
 
Sędziowie: Sławomir Jażdżewski oraz Marek Kaleński (obaj Olsztyn).
 
Widzów ok 40.
 
Przypomnijmy, że już za 2 tygodnie w dniach 27-29.04.2018r. oba zespoły będą reprezentowały Warmię i Mazury w zawodach półfinałowych o wejście do II ligi. KPS pojedzie do Sieradza, gdzie oprócz miejscowego ULKS MOSiR(mistrz Ziemi Łódzkiej) zmierzy się z Camperem Wyszków (vice mistrz Mazowsza), czwarty uczestnik nie jest jeszcze znany, ponieważ drużyna Biebrzy Lipsk (vice mistrz Podlasia) z niewiadomych przyczyn prawdopodobnie nie przystąpi do rywalizacji.
Drugi reprezentant W-M natomiast swoje zawody rozegra w Białymstoku, gdzie zmierzy się z zespołami: Bestios Białystok (gospodarz, mistrz Podlasia), MKS MDK Warszawa (mistrz Mazowsza) oraz WKS Siatkarz Wieluń (vice mistrz Ziemi Łódzkiej).
 
Sylwetki przeciwników i ciekawostki z nimi związane przedstawimy już niedługo.
 
Po 2 najlepsze zespoły z każdego półfinału(w sumie odbędzie się 8 takich turniejów w Polsce) awansują do turniejów finałowych(zaplanowano 4 takie turnieje), które odbędą się w dniach 18-20.05.2018r., skąd do II ligi awans uzyskać mogą tylko zwycięzcy każdego z czterech turniejów.