Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
W dniach 21-22.04.2018r. w Dźwirzynie i Kołobrzegu odbyły się IX Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce.
 Drużyna z Kamieńca, która była jednocześnie najstarszą ekipą w tych zawodach, występująca pod nazwą Oldboy Inter Marine Masters Gdynia-Kamieniec zajęła miejsce 9 odpadając w drugim etapie turnieju.
 
Wyniki:
 
Sobota 21.04.2018r.
 
Inter Marine - Orlen Serwis 2:1
HTL Strefa - Inter Marine 0:2
Inter Marine - Good Volley 0:2
 
Niedziela 22.04.2018r.
 
Inter Marine - TST Kogeneracja 0:2
Grupa Adamed - Inter Marine 2:0
 
Skład drużyny: Piotr Zdzichowski(kpt), Sławomir Kalicki, Dariusz Wagasewicz, Jarosław Garczyński, Jarosław Szturmowski, Jarosław Tkaczyk, Waldemar Krynicki, Andrzej Adamek, Mateusz Grobelny, Sławomir Świerczek, Alfred Wójcik.
 
Drużyna Inter Marine nie wystąpi w tym roku w Mistrzostwach Polski Oldbojów, które w połowie czerwca zostaną rozegrane w Kędzierzynie-Koźlu. W zamian jednak wystąpi w Mistrzostwach Europy Weteranów w Ostrawie (Czechy) w dniach 21-24.06.2018r. Zespół Inter Marine Masters Gdynia-Kamieniec będzie u naszych południowych sąsiadów bronił brązowego medalu wywalczonego przed rokiem. W tym roku naszym reprezentantom przyjdzie zmierzyć się z zespołami z Norwegii, Francji, Włoch, Chorwacji i Hiszpanii.
 
W międzyczasie zespół z Kamieńca weźmie udział w dwóch turniejach. Pierwszy to Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn, zaplanowany na termin 11-13.05.2018r. w Giżycku. Drugi to Turniej Zakładów Pracy na Helu w terminie 2-3.06.2018r.