Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
W dniach 27-29.04.2018r. odbyły się Półfinały o wejście do II ligi siatkarzy, które już po raz 5-ty w historii klubu, okazały barierą nie do przejścia.
 
 Zespół Pałacu Kamieniec w Białymstoku przegrał wszystkie 3 spotkania, zdobywając raptem 1 seta. W meczu otwarcia podopieczni Dawida Suskiego przegrali z Mistrzem Mazowsza MKS MDK Warszawa 1:3 (21:25,26:28,25:23,23:25), dzień później w meczu o wszystko nie poradzili sobie z tematem Bestios Białystok ulegając 0:3 (21:25,20:25,20:25). W meczu o honor także przegrana Pałacu z WKS-em Siatkarz Wieluń 0:3 (20:25,16:25,16:25).
 
Ostateczna kolejność turnieju:
 
1. Bestios Białystok     3 5 8:3          Zespoły, które uzyskały awans
2. MKS MDK Warszawa      3 5 6:4          do finałów o wejście do II ligi
----------------------------------------------------------------------
3. WKS Siatkarz Wieluń   3 5 6:5
4. CSiR Pałac Kamieniec  3 3 1:9
 
Skład Pałacu Kamieniec, który wystąpił w zawodach w Białymstoku:
Łukasz Nejdrowski, Mateusz Szymański, Tomasz Domeracki, Szymon Macyra, Robert Rólkiewicz, Łukasz Brzeziński (kpt), Tomasz Poskier (Libero) oraz Adam Kotyśko, Szymon Kownacki, Paweł Kopaczel, Dawid Suski (grający trener), Michał Masny (Libero II).
 
Kierownik drużyny: Piotr Zdzichowski.
 
Jak widać po wynikach, poziom turnieju był wysoki. Naszym zawodnikom wraz ze sztabem szkoleniowym pozostaje tylko wyciągnąć z tych porażek wnioski, bo tylko mądrzy ludzie tak robią, by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. Zawodnicy Pałacu dostali teraz wolne aż do przełomu sierpnia i września, kiedy rozpoczną przygotowania do następnego sezonu w III lidze warmińsko-mazurskiej. Dodatkowo prawdopodobnie, choć nie jest to jeszcze nic pewnego, zespół reprezentujący Powiat Iławski zaliczy debiut w Pucharze Polski.
 
Kilka słów jeszcze o pozostałych zespołach, które reprezentowały bądź też nadal reprezentują Warmię i Mazury w walce o II ligę.
 
 Otóż Mistrz naszego województwa KPS Gietrzwałd swoje zawody rozegrał w Wyszkowie (pierwotnie turniej miał odbyć się w Sieradzu) i niestety także musiał zakończyć obecny sezon na tym etapie zmagań. Zawodnicy popularnej "Choroszczy" musieli uznać wyższość Campera Wyszków (v-ce mistrz Mazowsza,gospodarz turnieju) oraz ULKS-u MOSiR Sieradz przegrywając oba spotkania po 0:3. Wygrana podopiecznych Macieja Rejznera z Arką Wojsławice (woj. lubelskie) 3:0 pozwoliła jedynie na zajęcie 3 miejsca w całych zawodach.
 
Na placu boju pozostały już tylko Panie. W tej kategorii Warmię i Mazury reprezentowały aż trzy zespoły, lecz tylko dwa z nich uzyskały awans do finałów o wejście do II ligi. UKS Chemik Olsztyn rozgrywał swoje zawody u siebie, wygrał wszystkie mecze i z 1 miejsca awansował do dalszego etapu. Warto nadmienić, że w podstawowym składzie Chemika na pozycji przyjmującej występuje pochodząca z Iławy Weronika Wrzesińska. Ostatnim zespołem, który wciąż reprezentuje nasze województwo jest SMS Ostróda. W turnieju w Płocku ostródzianki musiały uznać tylko wyższość gospodyń Volley Płock, a w decydującym meczu pokonały 3:2 innego reprezentanta Warmii i Mazur, SPS Spartę Braniewo. Trenerem siatkarek SMSu jest Michał Michalak, który jeszcze kilka sezonów temu był rozgrywającym ... Bastenu Kamieniec (obecnie Pałac), którego trenerem w tamtym czasie był Mieczysław Pietroczuk.
 
Obu zespołom życzymy dużo zdrowia, powodzenia i awansu oczywiście.