Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Za nami miesiąc zmagań i emocji związanych z udziałem naszej reprezentacji na MŚ Włochy/Bułgaria 2018 zakończonych najlepiej jak tylko można było sobie wymarzyć, zdobyciem złotego medalu 2 raz z rzędu. W innych drużynowych dyscyplinach w naszym kraju to się jeszcze nie zdarzyło! Historia narodziła się na naszych oczach.
 
Wróćmy jednak do rzeczywistości. Wrzesień był również miesiącem przygotowań podopiecznych Dawida Suskiego i Łukasza Nikraszewicza do nadchodzącego sezonu 2018/2019 w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej. Te rozpoczną się już w najbliższy weekend. Przypomnijmy, że o mistrzostwo Warmii i Mazur rywalizować będzie 10 drużyn. Sezon zasadniczy potrwa aż do końca marca. Rozegranych zostanie 18 kolejek systemem ligowym "każdy z każdym - mecz i rewanż". System punktowania od tego sezonu obowiązywać będzie ten sam, co w rozgrywkach szczebla centralnego, czyli za zwycięstwo w stosunku 3:0 lub 3:1 wygrany zespół otrzyma 3 punkty, za wygraną 3:2 - 2 punkty, przegrany 2:3 otrzyma 1 punkt, zaś przegrany 1:3 lub 0:3 zostanie bez punktów. Na tą chwilę nie wiadomo ile drużyn uzyska prawo awansu do dalszej rywalizacji o awans do II ligi. W kwietniu 2019r. zostaną rozegrane turnieje 1/4 i 1/2 finału. Turnieje finałowe zaplanowane są na maj 2019r. 
Z jakimi zespołami przyjdzie nam się zmierzyć w nadchodzącym sezonie? Oto oni:
 
KPS Gietrzwałd
Team Cresovia Górowo Iławeckie
Przyszłość Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński
KS Dream Ełk
Stowarzyszenie  "Klub Sportowy Masuria Volley"
AZS UWM Olsztyn - drużyny młodzieżowe 
SMS Ostróda
Health Revolution Elbląg 
GLKS Jurand Barciany
 
Pierwszy mecz nasz zespół rozegra już w najbliższą niedzielę 7.09.2018r. Pierwszym przeciwnikiem będzie Health Revolution Elbląg. Dodatkowego smaczku do tego meczu może dodać fakt, iż po drugiej stronie siatki wystąpi aż 5 zawodników, którzy do niedawna reprezentowali barwy Pałacu. Początek meczu o godzinie 16 w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu przy ul. Piastowskiej 5c. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!