Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W minioną sobotę zespół reprezentujący powiat iławski w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy CSiR Pałac Kamieniec swój mecz rozgrywał w Lidzbarku Warmińskim z miejscowym Wenglorzem Volley.

Był to pojedynek czwartej i drugiej drużyny dwóch ostatnich sezonów, a wszystko w ramach 5 kolejki tegorocznych rozgrywek. Jako jedyny z 5 meczów rozegranych w miniony weekend zakończył się po 5 setach. W trwającym 2 godziny i 20 minut siatkarskim dreszczowcu górą okazali się gospodarze. Podopiecznym Dawida Suskiego zabrakło niewiele, by zdobyć na trudnym terenie nawet komplet punktów. Kluczowym okazał się pierwszy set wygrany przez Wenglorz 31:29, a przecież nasz zespół miał swoje piłki setowe, których niestety nie wykorzystał. Pałac przegrał również drugiego seta, dwa następne w końcu padły łupem gości, lecz decydujące słowo należało do gospodarzy, którzy wygrali tie-break'a 15:12.

Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - CSiR Pałac Kamieniec 3:2 (31:29,25:21,21:25,20:25,15:12)

Skład Pałacu: Brzeziński, Olszewski, Domeracki, D.Suski, Kopaczel, Cichocki, Dziekoński (Libero).

Trener: Dawid Suski

Kierownik drużyny: Piotr Zdzichowski

Sędziowie: Mateusz Rutynowski (Olsztyn) oraz Wiesław Antonik (Bartoszyce).

Mecz w hali przy ul. Polnej w Lidzbarku Warmińskim obejrzało ponad 50 kibiców.