Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W minioną niedzielę w Suszu swój mecz w ramach 8.kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy rozgrywał zespół CSiR Pałac Kamieniec.

Przeciwnikiem podopiecznych Dawida Suskiego był zespół juniorów AZS-UWM Olsztyn, który jest aktualnym vice-liderem w tabeli. Pałac tym razem nie przełamał niestety swojej złej passy. Spotkanie zakończyło się wygraną siatkarzy ze stolicy Warmii i Mazur 3:1.
Przebieg pierwszych dwóch partii to błędy własne ze strony gospodarzy, przewaga Olsztynian, gonitwa w końcówkach, lecz bez pozytywnych skutków. W trzecim secie sytuacja się odwróciła. Błędy zaczęli popełniać goście, a zawodnicy Pałacu na spokojnie kontrolowali wynik tej odsłony meczu. Nadzieja na doprowadzenie do piątej decydującej partii została rozwiana w końcówce czwartego seta, w której więcej chłodnej głowy zachowali młodzi zawodnicy z Olsztyna.
Była to zatem 7 porażka Pałacu Kamieniec, który zajmuje 9, przedostatnie miejsce w tabeli, a to tylko dlatego, że ma lepszy bilans setów od zamykającego klasyfikację Juranda Barciany.
W drużynie, wciąż aktualnych vice mistrzów naszego województwa, zadebiutował Łukasz Papierkiewicz na pozycji libero.

CSiR Pałac Kamieniec - AZS-UWM Olsztyn 1:3 (20:25,19:25,25:18,23:25).

Skład Pałacu: Brzeziński, Olszewski, Domeracki, D.Suski, Kopaczel, Cichocki, Papierkiewicz (Libero) oraz Rólkiewicz, A.Suski.

Trener: Dawid Suski

Kierownik drużyny: Piotr Zdzichowski

Sędziowie: Michał Tambor (Iława) oraz Monika Kobylińska (Ostróda).

Widzów: ok. 30.

Było to ostatnie tegoroczne spotkanie Pałacu przed własną publicznością. Następny mecz w hali CSiR w Suszu podopieczni Dawida Suskiego zagrają dopiero 5.01.2019r., a rywalem będzie KPS Gietrzwałd. W międzyczasie zespół z Kamieńca rozegra 2 mecze wyjazdowe. Pierwszy przeciwnik to SMS Ostróda, najprawdopodobniej ten mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 2.12.2018r.,drugi to Health Revolution Elbląg, czyli początek rundy rewanżowej, prawdopodobnie 9.12.2018r.