Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W niedzielę 09.12.2018r. CSiR Pałac Kamieniec wyjazdowym meczem z Health Revolution Elbląg zakończył zmagania w bieżącym roku.

Podobnie, jak większość poprzednich spotkań, także i tym razem siatkarze z Kamieńca zeszli z boiska pokonani. W drużynie gospodarzy (Elbląg) zagrało pięciu zawodników, którzy jeszcze niedawno reprezentowali barwy Pałacu. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (25:21,25:18,25:23), tylko początek rywalizacji zapowiadał jej ciekawy przebieg (6:2 dla Pałacu), lecz od tego momentu zaczęło się w naszym zespole to, co niestety nadal jest największym problemem, błędy własne. Dzięki temu zawodnicy z Elbląga mogli spokojnie kontrolować wynik niedzielnego spotkania.

Skład Pałacu: Brzeziński, Olszewski, Myśliński, D.Suski, Kopaczel, Cichocki, Papierkiewicz (Libero) oraz A.Suski, Szulkowski (Libero II).

Kierownik drużyny: Piotr Zdzichowski

Sędziowie: Emilia Sadowska oraz Artur Berggrun (oboje Olsztyn).

Mecz w hali MOS w Elblągu obejrzało ok. 50 kibiców.

Rok 2018 w wykonaniu zespołu reprezentującego powiat iławski i Gminę Susz można podzielić, gdyż jeszcze wiosną CSiR Pałac Kamieniec brał udział w turnieju półfinałowym o wejście do II ligi. Przed bieżącym sezonem z drużyny odeszło aż 12 zawodników. Można śmiało powiedzieć, że zespół jest w trakcie przebudowy. W zespole z poprzedniego sezonu zostało kilku zawodników, którzy zostali uzupełnieni wszystkimi chętnymi na grę w oficjalnych rozgrywkach (jest możliwość, że do końca roku jeszcze ktoś dołączy). Wyniki...co tu dużo mówić? Mogło być lepiej, lecz wygląda to jak wygląda. Od kilku kolejek realne stało się to, że 25 marca w ostatniej kolejce podopieczni trenera Dawida Suskiego zakończą ten ciężki sezon, pozostaje pytanie, na którym miejscu. Do końca rundy rewanżowej, która rozpoczęła się od niedzielnego meczu w Elblągu, pozostało 8 kolejek. Co prawda dla drużyny z Kamieńca każdy z tych meczów będzie już tylko meczem o honor, lecz walczyć trzeba do końca w każdym z nich. O awansie do ćwierćfinałów o wejście do II ligi mogą już zapomnieć. W międzyczasie uzupełnieniem ligowych zmagań będą mecze bądź turnieje towarzyskie, w których Pałac Kamieniec weźmie udział.

Najbliższy mecz w III lidze nasz zespół rozegra prawdopodobnie 5.01.2019r., a rywalem będzie lider faworyt rozgrywek KPS Gietrzwałd.