Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W meczu kończącym 14 kolejkę zmagań w III lidze siatkarzy CSiR Pałac Kamieniec odniósł trzecie w obecnym sezonie zwycięstwo pokonując Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1. Mecz rozpoczął się z ok 10-minutowym opóźnieniem.

Powodem był późny przyjazd zespołu gości, ponieważ w tym samym czasie miały miejsce najintensywniejsze opady śniegu, czego skutki widać dzisiaj rano, szczególnie w naszych południowo-zachodnich krańcach województwa. Drużyna z Lidzbarka Warmińskiego przyjechała w 8-osobowym składzie, bez kilku graczy pierwszej szóstki. W naszym zespole mógł zagrać m.in. Oliwer Stanowicki. Uraz, którego nasz atakujący nabawił się w poprzednim meczu w Górowie Iławeckim, nie okazał się na tyle groźny, żeby nie mógł pomóc swojej drużynie.
Mecz rozpoczął się od prowadzenia Wenglorza 8:4, lecz po paru minutach, po serii zagrywek wspomnianego Oliwera Stanowickiego, Pałac prowadził już 12:8. Przewaga stopniowo była powiększana przez podopiecznych Dawida Suskiego, czego efektem była pewna wygrana w pierwszej partii 25:17. Drugi set był bardziej wyrównany, dopiero w końcówce Pałac odskoczył i zakończył wynikiem 25:22. Trzeci set to przewaga siatkarzy z Kamieńca do stanu 16:12, od tego momentu trochę prostych błędów, zaś końcówka należała do Wenglorza. Czwarta odsłona okazała się ostatnią w tym meczu. Wygrana Pałacu 25:17 i cały mecz 3:1. Chciałoby się powiedzieć, że 3 punkty zostały w Suszu, lecz w rzeczywistości zostały 2, zaś Lidzbark Warmiński wyjechał z 1. Powodem jest system punktowania wyjątkowo w naszym województwie, we wszystkich pozostałych (poza sąsiadami z kujawsko-pomorskiego, gdzie zwyczajnie nie ma rozgrywek III ligi siatkarzy, ponieważ zgłosił się tylko 1 zespół) wspomniany system jest taki sam jak w II, I i Plus Lidze. Czy to zwycięstwo to przełamanie złej passy w drużynie Pałacu Kamieniec? Do końca rozgrywek zostały 4 kolejki. Najbliższy mecz, prawdopodobnie w niedzielę 10.02 w Wilkasach z Masurią Volley Giżycko. Do Susza nasz zespół powróci w terminie 23-24.02, a przeciwnikiem będzie KSD Energoutil Ełk.
W międzyczasie, bo w najbliższy piątek 09.12.2018r. , w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu przy ul. Piastowskiej 5c o godz.18:30 odbędzie się ostatnia kolejka Suskiej Ligi Siatkówki, w której Pałac Kamieniec broni tytułu mistrzowskiego. Sytuacja w tabeli jest taka, że na wygraną w lidze suskiej, prócz Pałacu, mają MGS Jędrychowo oraz Absolwenci Ząbrowo. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Pałac Kamieniec - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1 (25:17,25:22,22:25,25:17).

Skład Pałacu: Brzeziński,D.Suski, Myśliński, Stanowicki, A.Suski, Olszewski, Papierkiewicz (Libero) oraz Kopaczel, Szulkowski.

Sędziowie: Maksymilian Perfikowski oraz Tomasz Bałabański (obaj Olsztyn).