Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W niedzielę 13 maja 2018 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN. 

Organizatorami zawodów byli: Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz Gmina Susz.  
 
 
WYNIKI
 
Grupa I dziewczęta (rocznik 2005 i młodsze)
I Góralska Anna – Gmina Iława
II Grzywacz Gabriela – Gmina Iława
III Dzięgielewska Róża – Gmina Lubawa
 
Grupa I chłopcy (rocznik 2005 i młodsi)
I Anzel Jakub – DEKORGLASS Działdowo
II Łoziński Miłosz – Lidzbark Welski
III Dylewski Oktawian – Dąbrówno
IV Koriat Szymon – Dąbrówno
 
Grupa II dziewczęta (rocznik 2004-2003)
I Golder Patrycja – Gmina Lubawa
II Madej Zuzanna – DEKORGLASS Działdowo
III Szymańska Weronika – Susz
IV Lemańska Klaudia – Gmina Działdowo
 
Grupa II chłopcy (rocznik 2004-2003)
I Lewandowski Patryk – DEKORGLASS Działdowo
II Rutkowski Mateusz – DEKROGLASS Działdowo
III Cegielski Miłosz – Gmina Działdowo
IV Chojnacki Igor – Lidzbark Welski
 
Grupa III dziewczęta (2002-2000)
I Grzebska Aleksandra – DEKORGLASS Działdowo
II Piórkowska Wiktoria – DEKORGLASS Działdowo
III Szczepańska Aleksandra – Gmina Iława
IV Michalska Sandra – Gmina Działdowo
 
Grupa III chłopcy (2002-2000)
I Skoneczka Mikołaj – DEKORGLASS Działdowo
II Senkowski Łukasz – Lubawa
III Komorowski Kacper – Susz
IV Góralski Kacper – Gmina Iława
 
Grupa  IV kobiety (1999-1978)
I Włodarska Emilia – Gmina Iława
II Pieńczewska Magdalena – Gmina Iława
III Treder Agnieszka – Gmina Nowe Miasto Lubawskie
 
Grupa IV mężczyźni (1999-1978)
I Surdykowski Michał – Gmina Lubawa
II Krzykowski Szymon – Gmina Działdowo
III Gostół Michał – Gmina Iława
IV Zieliński Marcin – Gmina Lubawa
 
Grupa V kobiety (1977-1963)
I Michalska Anna – Gmina Nowe Miasto Lubawskie
II Ewertowska Hanna – Gmina Lubawa
III Jurkiewicz Marzena – Gmina Lubawa
 
Grupa V mężczyźni (1977-1963)
I Nadrowski Robert – Gmina Iława 
II Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa
III Lubnau Artur – Gmina Nowe Miasto Lubawskie
IV Woźniak Piotr – Gmina Działdowo
 
Grupa VI mężczyźni (1962 i starsi)
I Kosewski Witold – DEKORGLASS Działdowo
II Sosnowski Waldemar – DEKORGLASS Działdowo
III Sczegielniak Andrzej – Susz
IV Adameczek Stanisław – Susz
 
Klasyfikacja zespołowa
I DEKORGLASS Działdowo – 83 pkt.
II Gmina Lubawa – 62 pkt.
III Gmina Iława – 58 pkt.
IV Susz – 36 pkt.
V Gmina Działdowo – 30 pkt.
VI Gmina Nowe Miasto Lubawskie – 26 pkt.
VII Lidzbark Welski – 12 pkt.
VIII Dąbrówno – 11 pkt.
IX Grunwald – 7 pkt.
IX Rybno – 7 pkt.
IX Lubawa – 7 pkt.
XII Biskupiec – 2 pkt. 
 
Zawodnicy za zajęcie miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale. W klasyfikacji zespołowej Gminy z miejsc I – III puchary. Wręczenia medali i pucharów dokonali Benedykt Czarnecki – Z-ca Przewodniczącego WMZ LZS oraz Jarosław Piechotka – Dyrektor CSIR Susz. 
 
 
Zawodnicy z miejsc I – IV awansowali do ścisłego finału wojewódzkiego, który odbędzie się 20 maja 2018 r. w Ostródzie. 
 
 
Organizatorzy serdecznie dziękują Andrzejowi Szczegielniak za przygotowanie obiektu do turnieju.
 
 

ZDJĘCIA: