SSS front strony 2

Turniej odbył się w sobotę 30 lisotpada w hali Suskiego CSiR. Rozgrywki zorganizował i przperowadził z ramienia organizatora UKS TRS Susz, Daniel Szczepański. 

 

trojki 30 11

 

Do rozgrywek zgłosiło się 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów, do 21 punktów, ewentualny tie-break do 11 punktów. Za wygraną 2-0 dla zwycięzcy 3 punkty, dla przegranego 0 punktów, za wygraną 2-1 dla zwycięzcy 2 punkty, dla przegranego 1 punkt .
W przeprowadzeniu turnieju pomagali: Dominika Kordowska, Sandra Seroka , Damian Tomczyk.

 

Grupa A
1. Tomczyk Amelia, Rakowiecka Daria, Seroka Natalia
2. Sarnowska Amelia, Markowska Julia, Sterczak Julia
3. Sosnowska Julia, Szagała Patrycja, Szymaniak Kinga

 

Mecze w grupie A
1. Tomczyk Amelia - Sarnowska Amelia 0 – 2 (14:21; 11:21)
2. Sarnowska Amelia – Sosnowska Julia 0 – 2 (18:21; 9:21)
3. Tomczyk Amelia – Sosnowska Julia 0 – 2 (10:21; 11:21)

 

Klasyfikacja w grupie:
1. Sosnowska Julia, Szagała Patrycja, Szymaniak Kinga, 6 pkt - awans do półfinału
2. Sarnowska Amelia, Markowska Julia, Sterczak Julia, 3 pkt – awans do półfinału
3. Tomczyk Amelia, Rakowiecka Daria, Seroka Natalia, 0 pkt – grup a o miejsca V -VII

 

Grupa B
1. Zdzichowska – Złamaniec Zyta, Demko Katarzyna; Gajewska Nikola
2. Mazińska Barbara, Szymańska Joanna, Wisznicka Wiktoria
3. Dobrzańska Paulina, Kuś Natalia, Laskowska Malwina
4. Ryll Małgorzata, Nowakowska Martyna, Szagała Andżelika

 

Mecze w grupie B
1. Dobrzańska Paulina – Mazińska Barbara 0 – 2 (17:21; 12:21)
2. Ryll Małgorzata – Zdzichowska Zyta 0 – 2 (13:21; 17:21)
3. Mazińska Barbara – Ryll MAłgorzata 2 – 0 (21:16; 21:12)
4. Dobrzańska Paulina – Zdzichowska Zyta 0 – 2 (15:21;15:21)
5. Ryll Małgorzata – Dobrzańska Paulina 2 – 0 (21:15; 22:20)
6. Mazińska Barbara- Zdzichowska Zyta 2 – 1 (21:16;18:21; 11:8)

 

Klasyfikacja w grupie:
1. Mazińska Barbara, Szymańska Joanna, Wisznicka Wiktoria, 8 pkt – awans do półfinału
2. Zdzichowska – Złamaniec Zyta, Demko Katarzyna; Gajewska Nikola, 7 pkt – awans do półfinału
3. Ryll Małgorzata, Nowakowska Martyna, Szagała Andżelika, 3 pkt – grupa o miejsca V – VII
4. Dobrzańska Paulina, Kuś Natalia, Laskowska Malwina, 0 pkt - grupa o miejsca V – VII

 

Mecze w grupie o miejsca V- VII
1. Ryll Małgorzata – Tomczyk Amelia 2 – 0 (21:14; 21:19)
2. Dobrzańska Paulina – Tomczyk Amelia 2 – 0 (21:19; 21:9)
3. Ryll Małgorzata Dobrzańska Paulina 2 – 1 (18:21; 21:12; 11:9)

 

Półfinały 
Mazińska Barbara – Sarnowska Amelia 2 – 0 (21:8; 21:18)
Zdzichowska Zyta – Sosnowska Julia 2 – 0 (21:17; 21:9)

 

Mecz o III miejsce
Sarnowska Amelia – Sosnowska Julia 0 – 2 (15:21; 22:24)

 

Mecz o I miejsce 
Mazińska Barbara – Zdzichowska Zyta 2 – 0 (21:13; 21:11)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I. Mazińska Barbara, Szymańska Joanna, Wisznicka Wiktoria
II. Zdzichowska – Złamaniec Zyta, Demko Katarzyna; Gajewska Nikola
III. Sosnowska Julia, Szagała Patrycja, Szymaniak Kinga
IV. Sarnowska Amelia, Markowska Julia, Sterczak Julia
V. Ryll Małgorzata, Nowakowska Martyna, Szagała Andżelika
VI. Dobrzańska Paulina, Kuś Natalia, Laskowska Malwina
VII. Tomczyk Amelia, Rakowiecka Daria, Seroka Natalia

 

Organizator turnieju: UKS Towarzystwo Rozwoju Sportu w Suszu

Partnerzy: Gmina Susz, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu

 

GALERIA ZDJĘĆ:

loading...

herb Gminy Susz profil CSiR Susz w serwisie Facebooklogo Suski Ośrodek Kultury logo UKS TRS SuszOrlik przy CSiR Susz Suska Liga FutsaluRozbiegany SuszSekcja LekkoatletycznaCrossfit Team Susz Orzeł UlnowoVolley Vasyl CSiR Susz KS Tęcza KamieniecKS Unia Susz Akademia PIłkarska Młode Talenty Unia Susz