Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

SSS front strony 2

loading...

Suska Liga Futsalu

loading...

Suska Liga Siatkówki

loading...

750x150 biegniesz pl

Już w najbliższy piątek 14 grudnia o godzinie 18:30 w hali CSiR Susz odbędzie się kolejna edycja Suskiej Gali Sportu.  

Wyciągając wnioski z organizacji w latach ubiegłych Centrum podjęło decyzję o pewnych zmianach formuły, które podniosą atrakcyjność i rangę tego wydarzenia.

 

Nagrody indywidualne zostaną wręczone tylko w ramach Plebiscytu o Złotą Różę 2018, jako nagroda publiczności. Uhonorowane zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii: Zawodnik roku 2018, trener roku 2018, Odkrycie roku 2018, Działacz roku 2018 oraz Klub/organizacja roku 2018. Kolejną nowością jest fakt, że nie ma możliwości podglądu wyników Plebiscytu „na bieżąco” w trakcie głosowania. Zwycięzców poznamy dopiero podczas Gali.

 

Sportowe róże, czyli statuetki przyznawane przez dyrektora CSiR zostaną wręczone klubom, sekcjom oraz organizacjom i firmom, które wspierają rozwój lokalnego sportu. – Chcemy nagradzać lokalny ruch sportowy, mniejszy nacisk kładąc na wyniki. W tym celu doceniamy kluby i sekcje, bo to one organizują skoordynowane działania sportowe – mówi dyrektor CSiR Jarosław Piechotka.

 

Występ artystyczny oraz poczęstunek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu – to elementy, które w programie Gali pozostały. Nie zabraknie również nagród specjalnych dla najwierniejszych kibiców.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym wydarzeniu.