Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Tenis Stołowy - Turnieje

2 czerwca w Działdowie po dwumiesięcznych eliminacjach rejonowych i półfinałowych odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Tenisa Stołowego o „Puchar TVP 3 Olsztyn”.

W niedzielę 19 maja 2019 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn.

Na bardzo wysokim poziomie stały tegoroczne Otwarte Mistrzostwa Susza w Tenisie Stołowym .

W niedzielę 28 października 2018 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego

W Dniu Niepodległości oprócz IV Suskiego Biegu Niepodległości odbędzie się tradycyjny już turniej tenisa stołowego.

27 maja o godzinie 11:00 w hali CSiR Susz odbędą się Otwarte Mistrzostwa Susza w tenisisie stołowym.

W niedzielę 13 maja 2018 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN. 

W niedzielę 22 kwietnia 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu odbyły się eliminacje rejonowe 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN. 

28 lutego 2018r. w hali CSiR w Suszu odbyły się mistrzostwa województwa w drużynowym tenisie stołowym w ramach igrzysk młodzieży szkolnej.