Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W niedzielę 19 maja 2019 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy, którzy pomyśle przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe.
Celem imprezy była popularyzacja tenisa stołowego w środowisku wiejskim, wprowadzenie masowej formy aktywności ruchowej, umożliwienie wypoczynku w czasie wolnym dla mieszkańców środowiska wiejskiego oraz wyłonienie tenisistów, którzy rywalizować będą w FINALE WOJEWÓDZKIM (Finał odbędzie się 02 czerwca 2019 r. w Działdowie).

Grupa 1 dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze)
I Madej Zofia – KS DEKORGLASS Działdowo
II Pieckowska Maria – KS DEKORGLASS Działdowo
III Brzezińska Natalia – KS DEKORGLASS Działdowo
IV Grzywacz Gabriela – LZS Iława
V Wrzosek Agata – LZS Iława
VI Kamińska Zofia – LZS Iława
VII Dzięgielewska Róża – Gmina Lubawa

Grupa 1 chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
I Lipowski Michał – KS DEKORGLASS Działdowo
II Piotrowski Adam – KS DEKORGLASS Działdowo
III Łoziński Miłosz – Lidzbark Welski
IV Okulus Adam – Mlexer Elbląg
V Kozikowski Bartosz – Susz
VI Goryński Igor – Susz
VII Małecki Błażej – EKS Mlexer Elbląg

Grupa 2 dziewcząt (rocznik 2005-2001)
I Góralska Anna – LZS Iława
II Madej Zuzanna – KS DEKORGLASS Działdowo
III Golder Patrycja – Gmina Lubawa
IV Michalska Sandra – Gmina Działdowo
V Tomczyk Amelia – Susz
VI Różańska Wiktoria – Rybno
VII Żuralska Sylwia – Gmina Lubawa

Grupa 2 chłopcy (rocznik 2005-2001)
I Chojnowski Wojciech – KS DEKORGLASS Działdowo
II Anzel Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo
III Szurawski Radosław – Gmina Działdowo
IV Browarski Artur – Rybno
V Cegielski Miłosz – Gmina Działdowo
VI Kacprzak Jakub – Susz
VII Węgorzewski Hubert – LZS Iława
VIII Góralski Kacper – LZS Iława

Grupa 3 kobiety (rocznik 2000-1984)
I Kulina Kamila – KS DEKORGLASS Działdowo
II Włodarska Emilia – LZS Iława
III Żuralska Marianna – Gmina Lubawa
IV Pieńczewska Magdalena – LZS Iława
V Żuralska Agnieszka – Gmina Lubawa

Grupa 3 mężczyźni (rocznik 2000-1984)
I Surdykowski Michał – Gmina Lubawa
II Żuralski Szymon – Gmina Lubawa
III Gostół Michał – LZS Iława
IV Krzykowski Szymon – Gmina Działdowo
V Borkowski Szymon – Grunwald
VI Wiśniewski Mateusz – Morąg

Grupa 4 mężczyźni (rocznik 1983-1969)
I Nadrowski Robert – LZS Iława
II Golder Tomasz – Gmina Lubawa
III Lubnau Artur – NML
IV Kuliński Mariusz – Morąg
V Łączyński Marcin – KS DEKORGLASS Działdowo
VI Brzeziński Zbigniew – KS DEKORGLASS Działdowo
VII Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa
VIII Safianowski Mariusz – Susz

Grupa 5 mężczyźni (rocznik 1968-1954)
I Kosewski Witold – KS DEKORGLASS Działdowo
II Sosnowski Waldemar – KS DEKORGLASS Działdowo
III Chojnowski Ferdynand – KS DEKORGLASS Działdowo
IV Szczegielniak Andrzej – Susz
V Gutkowski Wojciech – LZS Iława
VI Dańczyszyn Dariusz – Susz
VII Klejna Dariusz – Susz
VIII Madej Sławomir – KS DEKORGLASS Działdowo

Grupa 6 mężczyźni (rocznik 1953 i starsi)
I Gęsicki Marian – KS DEKORGLASS Działdowo
II Wyganowski Jan – Morąg
III Dreszler Henryk – Gmina Lubawa
IV Hajduk Roman – KS DEKORGLASS Działdowo
V Adameczek Stanisław – Susz
VI Kocieniewski Włodziemiarz – Nowe Miasto Lubawskie
VII Kuliński Zbigniew – Morąg
VIII Urbanowicz Zdzisław – Morąg
IX Gawiński Roman – Nowe Miasto Lubawskie

Klasyfikacja drużynowa
I KS DEKORGLASS Działdowo – 114 punktów
II LZS Iława – 55 punktów
III Gmina Lubawa – 51 punktów
IV Susz – 29 punktów
V Gmina Działdowo – 20 punktów
VI Morąg – 18 punktów
VII Nowe Miasto Lubawskie – 9 punktów
VIII Rybno – 8 punktów
IX EKS Mlexer Elbląg – 7 punktów
X Lidzbark Welski – 6 punktów
XI Grunwald – 4 punkty

 

Zawodnicy z miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez CSIR Susz. Za klasyfikację drużynową przedstawiciele ekip z miejsc I – III puchary ufundowane przez WMZ LZS. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczącego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

Do ścisłego Finału Wojewódzkiego poszczególne Gminy/Kluby wprowadziły – Gmina Lubawa – 6 osób, LZS Iława – 6 osób Gmina Działdowo – 3 osoby, Morąg – 2 osoby, KS DEKORGLASS Działdowo 14 osób, Rybno – 1 osoba, Susz – 1 osoba, Nowe Miasto Lubawskie – 1 osoba, Lidzbark Welski – 1 osoby, Elbląg – 1 osoba.

 

DSCN8143
DSCN8143
DSCN8144
DSCN8144
DSCN8146
DSCN8146
DSCN8157
DSCN8157
DSCN8159
DSCN8159
DSCN8164
DSCN8164
DSCN8170
DSCN8170
DSCN8199
DSCN8199
DSCN8202
DSCN8202
DSCN8207
DSCN8207
DSCN8209
DSCN8209
Gr_1_k
Gr_1_k
Gr_1_m
Gr_1_m
Gr_2_k
Gr_2_k
Gr_2_m
Gr_2_m
Gr_3_k
Gr_3_k
Gr_3_m
Gr_3_m
Gr_4_m
Gr_4_m
Gr_5_m
Gr_5_m
Gr_6_m
Gr_6_m
Gr_6_m_miejsce_2
Gr_6_m_miejsce_2
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21