Suska Liga Futsalu - 15 i 16 kolejka PDF Drukuj Email
Czytany 392 razy
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 28. Styczeń 2013 22:30

W dniu 27. 01. 2013r. odbyła się 15 i 16 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. Wyniki, tabela rozgrywek oraz klasyfikacja najlepszych strzelców po 16 kolejkach.

 

15, 16 kolejka 27 styczeń 2013


10:00 – 10:25 Kaszele - Grom Rudniki 6  - 0
Bramki: Kaszele: Misiak P. 4, Adamkiewicz M. 1, Kresimon P. 1
      Grom Rudniki: 0
Kartki: Kaszele: 0
 Grom Rudniki: 0

10:25 – 10:50 Kora Susz - Orzeł Ulnowo 4 - 3
Bramki: Kora Susz: Furmański P. 3, Domagalski E. 1
      Orzeł Ulnowo: Kuchciński M. 2, Sikorski D 1
Kartki: Kora Susz: 0
    Orzeł Ulnowo: 0

10:50 – 11:15 Grom Rudniki - Tacho Iława 2 - 4

Bramki: Grom Rudniki: Brzuskiewicz A. 2
      Tacho Iława: Zalewski D. 2, Trzeciak M. 1, Kłuba M. 1
Kartki: Grom Rudniki: 0
     Tacho Iława: Klonowski Z. (Ż)

11:15 – 11:40 Kaszele - Orzeł Ulnowo 6 - 0
Bramki: Kaszele: Misiak P. 3, Adamkiewicz M. 2, Kresimon K. 1
      Orzeł Ulnowo: 0
Kartki: Kaszele: 0
Orzeł Ulnowo: Markuszewski M. (Ż)

11:40 – 12:05 Kora Susz - Tęcza Kamieniec 4 - 6
Bramki: Kora Susz: Furmański P. 3, Rzeźnikiewicz K. 1
      Tęcza Kamieniec: Wiśniewski M. 3, Staniec K. 2, Wilczak M. 1
Kartki: Kora Susz: 0
    Tęcza Kamieniec: 0

12:05 – 12:30 Sigma - Tacho Iława 2 - 3
Bramki: Sigma: Kozłowski K. 1, Pomarański W. 1
      Tacho Iława: Kłuba M. 1, Zalewski D. 1, Świst L. 1
Kartki: Sigma: 0
    Tacho Iława: 0

12:30 – 12:55 Moto-Trans - GD-Trade Susz 6 - 1
Bramki: Moto-Trans: Gąsior M. 2, Szczegielniak G. 2, Suliński T. 1, Tur M. 1
      GD-Trade Susz: Sędzikowski D. 1
Kartki: Moto-Trans: 0
    GD-Trade Susz: 0

12:55 – 13:20 Auto-Handel Paszynin - Tęcza Kamieniec 4 - 4

Bramki: Auto-Handel Paszynin: Meler K. 2, Przygócki Ł. 1, Brzuzy A. 1
      Tęcza Kamieniec: Staniec K. 2, Wiśniewski M. 1, Sawczuk S. 1
Kartki: Auto-Handel Paszynin: Michałowski M. (Ż),(Ż)
    Tęcza Kamieniec: 0

13:20 – 13:45 Sigma - GD-Trade Susz 1 - 1
Bramki: Sigma: Laskowski A. 1
      GD-Trade Susz: Rodak M. 1
Kartki: Sigma: 0
    GD-Trade Susz: Wacławiak A. (Ż)

13:45 – 14:10 Auto-Handel Paszynin - Moto-Trans 2 - 1
Bramki: Auto-Handel Paszynin: Brzeziński B. 1, Przygócki Ł. 1
      Moto-Trans: Gąsior M. 1
Kartki: Auto-Handel Paszynin: 0
    Moto-Trans: Sczegielniak G. (Ż)

 

Tabela:

Miejsce
Drużyna
Mecze

Bramki

zdobyte

Bramki

stracone

Punkty
1.
Moto-Trans
16
50
21
39
2.
Tęcza Kamieniec
16
81
38
37
3.
Kaszele
16
64
30
33
4.
Tacho Iława
16
46
34
32
5.
Auto-Handel Paszynin
16
44
33
27
6.
Kora Susz
16
53
39
27
7.
Sigma PUB
16
41
68
14
8.
Orzeł Ulnowo
16
27
44
13
9.
GD Trade Susz
16
20
55
10
10.
Grom Rudniki
16
20
74
1

 

Najlepsi strzelcy po 16 kolejkach:

Staniec K. (Tęcza Kamieniec) – 36
Misiak P. (Kaszele) – 21
Łubek T. (Tacho Iława) – 16
Adamkiewicz M. (Kaszele) –16
Wilczak M. (Tęcza Kamieniec) – 13
Kochański D. (Kaszele) -11
Michałowski M. (Auto-Handel Paszynin) – 10
Chwesiuk A. (Kora Susz) – 10
Budziński M. (Orzeł Ulnowo) – 10
Wiśniewski M. 10
 

 

 

 

 

 

 
Susz - nasze miasto
Susz - nasze miasto
 
Triathlon Susz 2014
Susz Triathlon 2014 - Live stream:

SUSZ TRIATHLON 2014 - PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ:


JESTEŚMY NA:
Nasz kanał YT  
 

PARTNERZY